Rozprávkové leto v Trinitylande

Putujte s nami z rozprávky do rozprávky počas celého leta!

Každý deň jedinečný, no každý deň rozprávkovo dobrodružný. Aj toto leto sme si pre vás pripravili jedinečný koncept a každý deň sme venovali jednej z obľúbených rozprávok, ktorou vás bude sprevádzať jeden z našich Kamarátov. Pochytajte so Svetluškou všetkých pokémonov alebo sa vydajte na potulky so Skalkom a Ferdom mravcom. A ktovie, možno s Kopkom prídete aj na tajné recepty kúzelných elixírov. Nechajte sa aj vy uniesť fantáziou a putujte s nami z rozprávky do rozprávky počas celého leta. Len toto leto sa Trinity Hotels premení na rozprávkový Trinityland. 

Tešiť sa môžete na celodenný animačný program, koncerty Kamarátov z Trinity, nekonečné množstvo aktivít, atrakcií a more zábavy v bazénovom svete či aquaparku. Neváhajte a príďte zažiť leto plné zážitkov.

Trinity leto v Aquaparku Senec

Ponuka platí v termíne: 28.06. – 01.09.2024

Vychutnajte si žiarivé slnečné lúče a ponorte sa do osviežujúceho sveta vodných atrakcii v aquaparku Senec. Obklopení prívetivou atmosférou, vás čaká ideálny relax pre všetkých členov rodiny s neobmedzeným prístupom do aquaparku počas celej doby vášho pobytu.

 • Koncerty tanečno hudobnej skupiny maskotov Kamaráti z Trinity
 • Interaktívne animačné aktivity s maskotmi pre lepšie zručnosti vašich deti
 • Kreatívny animačný program pre všetky vekové kategórie za každého počasia
 • Privítanie, rozcvička, súťaže alebo večera s obľúbeným maskotom
 • Neobmedzený vstup do Aquaparku Senec počas celého pobytuTrinity leto v Štiavnických vrchoch s plnou penziou

Ponuka platí v termíne: 28.06. – 01.09.2024

Neopakovateľná letná dovolenka v hoteli Sitno, kde sa rodinné zážitky premenia na trvalé spomienky. Užite si vonkajšie bazény, náš detský vodný svet MiniMe Aqua Fun, zažívajte radostné chvíle s našimi maskotmi a nechajte sa vtiahnuť do príbehov nášho hotelového kina.

 • Nový koncept leta 2024, 7 dní v téme "Z prozprávky do rozprávky", počas ktorých vás naši maskoti prevedú príbehmi ikonických detských rozprávok
 • Ozvenkin SING DAY - Speváčka Ozvenka na záchranu sitnianskej divadelnej scény usporiada veľkolepú talentovú spevácku súťaž.
 • S učiteľkou Vlnkou po stopách rozprávkového Egypt - Učiteľka Vlnka ťa prenesie do ďalekej histórie Egypta a veľkých pieskových pyramíd. Premeníme sa na Egypťanov a rozlúštime tajné hieroglyfy dávanej histórie.
 • Gargamelove pokusy s Kopkom -Kopko a malí šmolkovia vám odhalia tajomstvá gargamelových pokusov. Ukážu vám tie najtajnejšie recepty šmolko esencie.


Trinity leto vo Vysokých Tatrách

Ponuka platí v termíne: 28.06. – 01.09.2024

Letná dovolenka v tatranskej prírode s prepracovaným animačným programom, ktorý prinesie deťom nezabudnuteľné zážitky. Garantujeme množstvo zábavy a rodičom oddych v našom vodnom a saunovom svete 4 Elements.

 • Záhadná skriňa strigôňa Kopka - Otvor s Pippi záhadnú skriňu do čarodejného sveta, záhad a kúziel, kde je všetko možné.
 • Dobrodružstvo v Skalkovej divočine - Nezmeškaj Skalkove nezabudnuteľné dobrodružstvo v tatranskej divočine, kde sa spolu s Pippi ocitnete tvárou tvár prírode a výzvam, ktoré prináša.
 • Výlet do vesmíru s Pippi a Ozvenkou - Vesmír je neuveriteľne zaujímavé miesto. Poleť na výpravu Slnečnej sústavy spolu s našimi kamarátkami Pippi a Ozvenkou a objavuj úžasné veci o Slnku a planétach.
 • Život na vidieku vo vile Vilôčke - Navštív Pippinu vilu Vilôčku a uži si s ňou deň v jej detských spomienkach.