Často kladené otázky

Sú deti do 6 rokov Grátis?

V rámci pobytu majú až 2 deti do 6 rokov ubytovanie Grátis

Kedy je potrebné uhradiť rezervovaný pobyt? Ponúkate možnosť rozdelenia platby? Je možná platba až na mieste ?

Pobyt je potrebné uhradiť do 2 dní od spracovania záväznej rezervácie, v prípade rezervácií v deň nástupu, alebo 1 deň pred nástupom do 4 hodín od vytvorenia rezervácie. Pokyn k úhrade je vždy súčasťou potvrdenia rezervácie. Všetky pobyty sa hradia vopred kartou alebo online prevodom, preto pripísanie platieb je v rámci pár minút zaevidované k rezervácii . Úhrada na mieste je ponúknutá vo výnimočných prípadoch a musí byť dohodnutá a odsúhlasená rezervačným oddelením. Pri rezerváciách, pri ktorých je nástup na pobyt viac ako 30dní, je možné dohodnúť aj rozdelenie platby do dvoch 50% splátok.

Je možné na pobyt uplatniť rekreačný príspevok od zamestnávateľa? Ponúkate aj možnosť uplatnenia príspevku pre 2 osoby v jednej izbe?

Na všetky pobyty, ktoré majú trvanie min.2 noci , vzniká klientovi nárok na uplatnenie rekreačného príspevku, ak jeho zamestnávateľ spĺňa podmienky, na základe ktorých je rekreačný príspevok uplatniteľný. Rovnako naše hotely akceptujú aj iné formy uplatnenia rekreačných príspevkov v podobe benefitových kariet, alebo poukazov. O platných spoluprácach s benefitovými spoločnosťami  sa prosím vždy informujte vopred v čase vytvárania rezervácie. Ak máte záujem o uplatnenie rekreačného príspevku 2 osoby v rámci rezervácie jednej izby, informujte sa o možnostiach spracovania ešte pred samotným vytvorením rezervácie.

Ponúka hotel stravu aj pre klientov s rôznymi intoleranciami?

V Trinity hoteloch nám záleží na vašej maximálnej spokojnosti. Preto sme venovali veľkú pozornosť vytváraniu širokej ponuky bufetov, ktorá zahŕňa aj vegetariánske a vegánske jedlá, bezlepkové a bezlaktózové možnosti. Nech už ste vegetarián, vegán, máte intoleranciu na lepok alebo laktózu, sme tu, aby sme vám poskytli vynikajúce jedlá, ktoré vyhovujú vašim preferenciám a potrebám.

Ponúka hotel detské postieľky?

Detskú postieľku radi ponúkneme a zabezpečíme pre deti do 3 rokov(vrátane). Stačí ak túto požiadavku spomeniete pri vytváraní rezervácie rezervačnému agentovi, alebo ju napíšete do poznámky Vašej rezervácie.

Kedy je možné ubytovať sa v deň príchodu ? Môžeme do hotela prísť skor ako pred ubytovaním a využiť služby hotela?

Ubytovanie je v letnej sezóne možné od 15,00 hodiny. V prípade skoršieho príchodu do hotela , od 12,00 hodiny môžete začať využívať už niektoré služby hotelov , napríklad vonkajší hotelový areál , využiť vstup do Aquaparku Senec, alebo hotelových wellness priestorov, občerstviť sa chutným obedom, alebo drinkom