O Trinity

Trinity Hotels & Resorts má viac ako 20-ročné skúsenosti v segmente s náročnou klientelou. Zameriavame sa najmä na rodiny s dôrazom na deti a firmy, avšak na svoje si u nás príde aj individuálny klient.

Do siete Trinity Hotels patria tri hotely v regiónoch západné, stredné a východné Slovensko, v najkrajších kútoch Slovenska – Hotel Senec s aquaparkom na Slnečných jazerách, Hotel Sitno v Štiavnických vrchoch a Hotel Atrium vo Vysokých Tatrách. Neustále sa rozvíjame a inovujeme, zlepšujeme kvalitu našich služieb, aby ste sa v našich rezortoch cítili čo najlepšie.

Naša spoločnosť dlhodobo stavia na rodinných hodnotách, sme tím tvorivých nadšencov s vášňou pre deti a hotelierstvo, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako robiť veci lepšie. Dokážeme splniť požiadavky najnáročnejšieho klienta a spojiť na prvý pohľad nespojiteľné – byť najlepšou sieťou baby friendly hotelov a zároveň najvyhľadávanejšou v oblasti biznisu a firemnej klientely na Slovensku.

Najdôležitejšie je pre nás mať kvalifikovaný tím odborníkov vo svojich oboroch a vytvoriť im pracovné podmienky tak, aby mohli využiť maximum svojich nápadov, skúseností či zručností. Máme prepracovaný vzdelávací a motivačný systém. Aj vďaka tomu sa môžeme pýšiť minimálnou fluktuáciou zamestnancov. Vo všetkých sférach platí – spokojný zamestnanec rovná sa spokojný klient.

Nie sme rodinná firma svojou štruktúrou ale fungovaním áno, vzájomne si pomáhame a podporujeme sa.

Príďte sa o našej kultúre, profesionalite a kvalite presvedčiť sami, budeme sa na Vás tešiť.

Tím Trinity Hotels & Resorts