Hotel SITNO

Forest resort

Najlepší rodinný rezort na Slovensku rozprestiera svoj prekrásny areál v srdci Štiavnických vrchov. Nájdete tu špičkové služby prispôsobené vašim ratolestiam do posledného detailu – od vybavenia hotela až po celodenný animačný program.

Deti (0‑11 rokov)

Ubytovanie pre dve deti do 6 rokov zdarma (pri obsadení jednej izby bez nároku na lôžko). Pre bábätka poskytujeme detskú postieľku bez poplatku.

Rodinný hotel so špičkovými službami v srdci Štiavnických vrchov

Hotel Sitno patrí medzi najlepšie baby friendly hotely na Slovensku – a to predovšetkým vďaka animačnému programu premyslenému do posledného detailu. U nás sa deti rozhodne nebudú nudiť, pripravíme celodenný program v priestrannom areáli, ktorý vaše ratolesti určite očarí. A keď sa pokazí počasie? Vyšantia sa v detskom aquaparku MiniMe Aqua Fun, rozvinú kreativitu v Art Clube alebo si vychutnajú rozprávku v súkromnom kine Mediatro. Užite si rodinnú dovolenku naplno!

Kongresy a teambuildingy na dosah ruky

Konferencia, školenie alebo teambuilding uprostred lesa len poldruha hodiny jazdy z Bratislavy? Hotel Sitno je ľahko dopravne dostupný a vďaka prekrásnym kongresovým priestorom a priestrannému areálu je veľmi obľúbenou destináciu pre eventové agentúry a firemných klientov. Ak prídete, okamžite sa zamilujete do prekrásneho prostredia a atmosféry tohto jedinečného rezortu.

U nás si oddýchnete aj vy - rodičia

Neobmedzený vstup do aquaparku a vodného sveta, neobmedzený vstup do detského sveta MiniMe, každý deň iná animačná téma, maskoti – Kamaráti z Trinity, koncerty Kamarátov z Trinity.