4 Elements wellness

Po celý rok a za každého počasia!

Pre hotelových hostí vo všetkých našich hoteloch je samozrejmosťou neobmedzený vstup do vodného sveta a wellness počas celého pobytu. Deti sa vyšantia na toboganoch, šmykľavkách a vodných atrakciách a dospelí si oddýchnu v saune, oddychovom bazéne alebo vírivke. Máte chuť na osvieženie v Pool bare? Žiadny problém, objednajte si obľúbený drink a priložte hotelový náramok – konzumáciu vám pripíšeme na hotelový účet.

Hoteli Sitno sú priestory prakticky rozdelené na Pool & Active zónu s plaveckým bazénom, prekrásnou terasou na oddych a obľúbeným pool barom, detský vodný svet MiniMe Aqua Fun so šmykľavkami a detskými vodnými atrakciami a Wellness & Relax zónu so saunami a termálnym bazénom s jedinečnou minerálnou vodou.

Hoteli Atrium majú rodiny s deťmi k dispozícii vodný a saunový svet 4 Elements Aqua, kde sa môžu deti vyšantiť na tobogane alebo v detskom bazéne a dospelí si oddýchnuť v jednej z troch sáun, vírivke alebo oddychovom bazéne, či vychutnať si drink v Pool bare. Pre dospelých je určený Vitálny svet so štyrmi saunami, ochladzovacím bazénom, vírivkou, himalájskou soľnou jaskyňou a tepidáriom.

V susedstve Hotela Senec je aquapark, ktorého služby využívajú všetci ubytovaní hostia počas pobytu bezplatne. Aquapark Senec ponúka nekonečnú zábavu na vlnách pre deti, ako aj relax a oddych pre dospelých. V letnej sezóne si užijete priestranný vonkajší areál s vonkajšími bazénmi, troma toboganmi, desiatimi šmýkačkami, lievikom, lenivou riekou a ďalšími vodnými atrakciami a športoviskami. Celoročne otvorené vnútorné priestory aquaparku zahŕňajú relaxačné bazény, prieplavový bazén a detský bazén. Súčasťou aquaparku je aj Swimm aréna s plavecký bazén s dĺžkou 25 metrov.


4 ELEMENTS DAY SPA

Naše Spa terapie sú inšpirované štyrmi prírodnými živlami. Zahŕňajú v sebe jedinečný rituál, ktorý je kombinovaný s tým najlepším zo západných terapií. Na detailoch záleží a pri službách zameraných na relax a regeneráciu, to platí dvojnásobne. Užite si komfort na najvyššej úrovni. Odborný personál, prostredie, prírodná kozmetika, hudba aj vône, všetko musí tvoriť jeden celok špičkovej kvality. Prebuďte svoje zmysly v novom koncepte masážnych procedúr zameraných na udržanie vitality vplyvom rovnováhy 4 živlov.

  • VODA - ZMIERŇUJE STRES - uvoľňuje telo, utišuje myseľ a upokojuje ducha.
  • ZEM - OBNOVUJE ROVNOVÁHU - čistí telo, posilňuje myseľ a napĺňa ducha.
  • VZDUCH - VÁBI KRÁSU - tónuje telo a tvár, vyjasňuje myseľ a oživuje ducha.
  • OHEŇ - ZVYŠUJE ENERGIU - posilňuje telo, revitalizuje myseľ a rozžiari ducha.

Náš špeciálny koncept Spa terapií odzrkadľuje vaše osobné potreby a túžby. Vytvára jedinečnú cestu, ktorá vám vyhovuje najlepšie.

Masáže značky 4 ELEMENTS sú inšpirované účinkami liečivých bylín. Asi niet žiadneho zdravotného problému, ktorý by nemohli zmierniť alebo vyliečiť listy, kvety, plody alebo korene rastliniek, na ktoré je naša príroda bohatá. Byliny obsahujú viacero účinných látok, ktoré majú blahodarné účinky na telo. Naše produkty používané na masáže tejto značky sú inšpirované účinkami našich domácich bylín, ktoré vám počas masážnej procedúry pohladia telo i dušu. Pri výbere oleja pred masážou sa nechajte viesť vašimi zmyslami a zvádzať vôňou blahodarných bylín.

Omamný sen – okúzľujúci telový rituál

Na začiatok sa nechajte vtiahnuť do sveta relaxu rituálom teplých uterákov, ktoré prehrejú vaše telo a dokonale ho uvoľní. Telový rituál je zameraný na príjemnú očistu tela, pri ktorej vás sprevádzajú lahodné vône Omamného sna v podobe jazmínových kvetov a vanilkových luskov. Pokožku očistíme pílingom, po ktorom nasleduje uvoľňujúca masáž chodidiel a celé to zavŕši teplé liate BIO Karité maslo, ktoré umocní relaxačnú celotelovú masáž.

BIO Karité maslo uvoľní napnuté telo a vyčarí pocit vznešenej vnútornej krásy. Zmyselne afrodiziakálna vôňa v kombinácii kvetov nežného jazmínu a hrejivej vanilky prebudia vo Vás stav relaxácie a dokonalého oddychu.