Babyfriendly koncept

Držíme sa motta: „U nás si oddýchnete aj Vy, rodičia!“ Doprajte si počas svojej dovolenky komfort a služby, ktoré sú prispôsobené rodinám a premyslené do každého detailu. Priamo v hoteloch sa nachádzajú jedinečné priestory s množstvom aktivít, ktoré dokážu vaše deti pohltiť na celý deň a vaša dovolenka nie je závislá od počasia. GameZone, kinosála Mediatro, zážitková škola varenia Foodie, vnútorný detský svet MiniMeAqua Fun sú zárukou zábavy po celý rok. Deti môžu vyblázniť na mega trampolíne alebo nafukovacom hrade so šmykľavkou. Vyberú si určite aj z množstva športových aktivít priamo v areáli.

Všetky priestory sú počas dňa plné aktivít, využívame ich v rámci animácii a sprievodného programu. Máme vlastný tím profesionálnych animátorov s bohatými skúsenosťami s deťmi.

SLUŽBY PRE RODINY S DEŤMI SÚ U NÁS VIAC AKO „LEN“ ANIMÁCIE


DETSKÝ SVET KAMARÁTOV Z TRINITY

V našich hoteloch sme všetko prispôsobili hravému detskému svetu. Všetky služby a priestory pre deti sú v téme našich maskotov. Každá postavička má svoj príbeh. Majú dokonca svoje pesničky a koncerty. Môžete ich poznať pod názvom Kamaráti z Trinity.

Sú to hravé a milé postavičky a každý z našich hotelov zo siete Trinity Hotels & Resorts má svojich vlastných dvoch maskotov. Pre nás, ale aj pre našich hostí sú však viac ako „len“ maskoti. Sú skutočnými kamarátmi pre všetky deti, ktoré sa k nám do hotelov tešia, pretože veria, že sú to domčeky týchto veľkých plyšákov. Kamaráti sú pre deti takými malými „superstar“. Stretnú ich pri večeri aj na raňajkách, každý večer spolu zažijú minidiskotéku a počas dňa zábavné aktivity v rámci animácií. Na pamiatku vždy dostanú omaľovánku či knižku s ich príbehom.

Príbehy našich maskotov pokračujú, tvoria hudobno – tanečnú skupinu. Šiesti maskoti na pódiu, originálne pesničky, ľahké a hravé choreografie, ktoré rozhýbu aj najmenších. Spolu už vydali dva albumy, jeden na CD a druhý na USB, majú svoj vlastný merch, ktorý poteší všetkých.

Naše postavičky nerozprávajú – je to malý detail, ktorý podporuje detskú predstavivosť. Komunikácia gestami je deťom blízka, je hravá a ľahko zrozumiteľná a práve vďaka nej si ich obľúbia aj naši najmenší hostia. Kamaráti z Trinity si tak vytvárajú cestičku ku výnimočnému kamarátstvu. Ich hlavným rečníkom je moderátorka Nitka, ktorá koncerty vedie, vysvetľuje tanečné kroky a aktívne zapája deti k interaktívnemu zážitku z koncertu - pocit byť na chvíľu súčasťou koncertu.