Vybavenie a služby

Priestory pre rodiny s deťmi

Okrem dokonalých animačných programov a celodenného programu pre deti sme mysleli aj na vybavenie hotelov – v každom z nich nájdete jedinečné priestory, ktoré vytvárajú dokonalé zázemie pre zaujímavé aktivity aj v prípade nepriazne počasia. V Trinity sa detskí klienti zabavia počas celého roka a za akéhokoľvek počasia.

Detský svet MiniMe

Detský svet plný všetkého, čo pri rozvíjaní tvorivosti deti potrebujú. Preliezky, šmýkačka, bazén s guličkami a mnoho iných atrakcií sú ubytovaným hosťom bezplatne dostupné každý deň. V MiniMe sa môžu deti bezstarostne hrať, behať, skákať, maľovať a rozvíjať svoje schopnosti v príjemnej a priateľskej atmosfére.

Deti od 4 rokov môžu tráviť čas v MiniMe aj bez sprievodu svojich rodičov a to vďaka skúseným animátorom, ktorí sa o deti dokonale postarajú. Súčasťou služieb v MiniMe sú totiž aj aktívne animácie, maľovanie na tvár a ďalšie aktivity. Herňa je vybavená rôznymi spoločenskými hrami, plyšovými hračkami, knihami a všetkým, čo ku hre patrí.

Externí hostia môžu využívať služby detského sveta MiniMe za poplatok podľa aktuálneho cenníka.

Hotelová kinosála MediaTro

V každom z našich hotelov nájdete aj útulnú kinosálu, v ktorej pre vás počas víkendov, tematických pobytov a prázdnin ponúkneme atraktívny program – zábavné rozprávky a rodinné filmy. Chcete mať kino len pre seba a svoje deti? Aj na takúto alternatívu sme mysleli a ponúkame možnosť súkromnej projekcie podľa vášho výberu.

Zážitková škola varenia Foodie

Foodie je jedinečný koncept zážitkových kurzov varenia pre deti a dospelých. Moderný priestor je vybavený všetkým, čo správnemu šéfkuchárovi nesmie chýbať.

Detské kurzy sú vedené hravou formou pod vedením šéfkuchára a s pomocou hotelových animátorov. Priestoroví architekti mysleli na všetko, a tak má vnútorná strana pracovnej plochy vyvýšené pódium aj pre najmenších. V našom Foodie môžu rozvíjať kreativitu, osvojovať si zručnosti z kuchyne a to všetko hravo a hlavne bezpečne.

Herňa GameZone

Herňa ponúka rôzne interaktívne hry pre staršie deti a tínedžerov, akými sú X-box, kinect, air-hockey, stolný futbal, biliard a šípky. Game zone je skvelým miestom pre zábavu celej rodiny, hlavne ak je vonku nepriaznivé počasie. Ak by sa niekomu nepáčili interaktívne hry, v zálohe je vždy skrinka, ktorá ponúka dostatok stolových hier.

Kreatívne štúdio ArtClub

Tvorivé a neobyčajné prostredie, ktoré podnecuje kreativitu detí - presne toto ponúka kreatívne štúdio ArtClub. Obľubujú ho malí umelci, ktorí sa neboja zašpiniť od farieb, lepidla či hliny. Deti si pod vedením lektora môžu vytvoriť obrázky, hlinené výrobky, sadrové odliatky a rôzne šperky. Môžu skúsiť všetko, čo vždy chceli a odniesť si zo štúdia darček pre rodičov alebo krásnu pamiatku na pobyt.


Vybavenie pre deti

Naše služby sú dokonale prispôsobené potrebám detí a rodičov a potvrdzujú to aj certifikáty Únie materských centier "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám". Všetky naše hotely splnili kritériá potrebné na udelenie certifikátov v kategóriách - ubytovacie a stravovacie zariadenie.

Pre rodičova detičky sú bezplatne k dispozícii:

 • detské postieľky
 • detské vaničky
 • detské stupienky
 • nočníky
 • ohrievače na detské fľaše
 • podbradníky
 • sterilizátor do mikrovlnky
 • rýchlovarná kanvica
 • kuchynka pre mamičky

Na požiadanie a za príplatok poskytujeme:

 • detské župany
 • vysielačky
 • detské plienky
 • detské cumlíky
 • odsávačky na hlieny
 • sudocrem
 • záslepky do elektrických zásuviek

Detská oslava v hoteli

Naše hotely sú skvelým miestom aj na organizovanie detských osláv. Ponúkajú jedinečné priestory, ktoré je možné vyzdobiť podľa požiadaviek a preferencií oslávenca. Neraz sa naše Foodie alebo ArtClub premenili na obľúbené rozprávkové interiéry, so všetkými detailmi. Oslavy sú hravé, kreatívne, zábavné a v prípade záujmu aj plné skvelého animačného programu s maskotmi.

Oslava v kulinárskom štúdiu Foodie

Oslava razom naberie iný rozmer, ak si oslávenec so svojimi hosťami môže pripraviť občerstvenie sám. Pizza, hravé kreslené palacinky alebo torta? Žiaden problém pod vedením šéfkuchára a animátorov. Deti si zábavným spôsobom pripravia občerstvenie a rodičia si vychutnávajú pohodu s priateľmi a rodinou.

Oslava s maskotmi a animátormi

Nech si pre svoju oslavu vyberiete akékoľvek miesto v hoteli, všade môže prísť jeden, či viacerí z našich maskotov alebo známe postavičky z rozprávok. Animácie, minidiskotéka, či maľovanie na tvár je ako súčasť programu pre deti samozrejmosťou. Oslavy v našich hoteloch sú plné tých najkrajších detských emócií a zážitkov.