Hotel ATRIUM

High Tatras

Prekrásne prostredie Vysokých Tatier a k tomu služby dokonale prispôsobené pre rodinnú dovolenku – to je jedinečná kombinácia, ktorú ponúka rodinný hotel Atrium. Užijete si tatranskú prírodu a perfektné služby do posledného detailu prispôsobené najmenším hosťom.

Deti (0‑11 rokov)

Dve deti do 6 rokov zdarma (pri obsadení jednej izby bez nároku na lôžko). Pre bábätka poskytujeme detskú postieľku bez poplatku.

Jedinečný rodinný hotel na úpätí Slavkovského štítu

Rodinná dovolenka v Tatrách s dokonalým animačným programom a priestormi, v ktorých sa vaše deti zabavia za akéhokoľvek počasia. Ak túžite po oddychu a nekonečných možnostiach zábavy pre deti, ste na správnom mieste – v rodinnom Hoteli Atrium v Novom Smokovci.

Moderné kongresové centrum a perfektná ponuka pre teambuildingy

Hotel, ktorý sa stane vašou jasnou voľbou na organizáciu firemnej akcie vo Vysokých Tatrách. Ponúka moderné konferenčné centrum a školiace centrum s kapacitou do 250 osôb a nekonečné možnosti na teambuildingy a firemné eventy v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier.

U nás si oddýchnete aj vy - rodičia

Neobmedzený vstup do aquaparku a vodného sveta, neobmedzený vstup do detského sveta MiniMe, každý deň iná animačná téma, maskoti – Kamaráti z Trinity, koncerty Kamarátov z Trinity.