Aquapark SENEC

Aqua & wellness

Aquapark Senec ponúka nekončnú zábavu na vlnách pre deti, ako aj relax a oddych pre dospelých. Neobmedzený vstup do aquaparku majú k dispozícii všetci hostia ubytovaní v Hoteli Senec.

Zábava po celý rok

V letnej sezóne si užijete priestranný vonkajší areál s vonkajšími bazénmi, troma tobogánmi, desiatimi šmýkačkami, lievikom, lenivou riekou a ďalšími vodnými atrakciami a športoviskami. Celoročne otvorené vnútorné priestory aquaparku zahŕňajú relaxačné bazény s teplotou 30 – 38°C, prieplavový bazén s teplotou 28 – 30°C a detský bazén s teplotou 32°C. Súčasťou aquaparku je aj Swimm aréna s plavecký bazén s dĺžkou 25 metrov.

SAI WELLNESS

Pre dospelých hostí je perfektným miestom pre oddych a načerpanie energie priestranné SAI WELLNESS. Dokonalý relax vám zabezpečí 8 sáun (ruská baňa , aromatická parná sauna, soľná sauna, turecká sauna Hammam, bambusová sauna, fínska sauna, dve infra sauny), 3 vírivky s teplotu od 30 do 36°C a Kneippov kúpeľ. Unikátnym zážitkom sú víkendové welness večery - jedinečné spojenie saunovania s relaxom v bazéne pod oblohou plnou hviezd. Kúzelnú atmosféru dotvárajú saunové rituály, sviečky a relax až do polnoci.

U nás si oddýchnete aj vy - rodičia

Neobmedzený vstup do aquaparku a vodného sveta, neobmedzený vstup do detského sveta MiniMe, každý deň iná animačná téma, maskoti – Kamaráti z Trinity, koncerty Kamarátov z Trinity.