Gastronómia

Gastronómia pre každého 

V Trinity Hotels & Resorts sa pýšime tým najlepším animačným programom pre deti na Slovensku. S víziou dostáť tejto laťke aj v ostaných segmentoch neustále zdokonaľujeme naše služby. Preto sme opätovne vylepšili aj štandardy nášho stravovania. Špecifické požiadavky našich klientov už viac nie sú špecifické- u nás sú to štandardne poskytované služby, ktoré nájdete vo všetkých našich hoteloch. Či už sa rozhodnete pre Hotel Senec na brehu Slnečných jazier, Hotel Sitno v uprostred Štiavnických vrchov, či Hotel Atrium v srdci Vysokých Tatier, všade máte garantovú chutnú a zdravú gastronómiu, ktorá myslí aj na vaše individuálne potreby a požiadavky.

V cene pobytov máte zahrnutú polpenziu a to raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov. V lete si môžete vychutnať špeciálne tematické večery zamerané na medzinárodnú kuchyňu s hudbou a špeciálnou prípravou jedál ako je napríklad grilovanie na mibrasa alebo hibashi grile.

Myslíme na vaše individuálne potreby

Vegan a vegetarián
Myslíme na špecifické požiadavky klientov z radov vegánov a vegetariánov. Naše vegetariánske a vegánske jedlá sú pripravené so zameraním na kvalitu a chuť. Používame len najčerstvejšie prísady, ktoré sú plné výživy. Na bufete nájdete šaláty plné čerstvej zeleniny a množstvo čerstvého ovocia, pestrofarebné smoothies, vegánske mlieko, jogurty, chutné raňajkové vegetariánske a vegánske teplé jedlá a neodolateľnú ponuku vegánsky verzií klasických jedál na večerných bufetoch. Keďže práca s týmto druhom surovín má svoje špecifiká a záleží nám na čo najchutnejšom výsledku, naši kuchári absolvovali špeciálne vegánske školenia s profesionálmi ako Zuzanou Dobromilaou  Bartovičovou- špecialistkou na ajurvédsku a vegánsku kuchyňu.  Naučili sa ako pripraviť nielen zdravé, ale aj chutné pokrmy z vegánskej kuchyne. Hlavne ako vegánske jedlá ochutiť, použiť množstvo pochutín a nových surovín, respektíve využiť iný spôsob ich spracovania. Aj vegánom a vegetariánom tak vieme poskytnúť kvalitný gurmánsky zážitok s plnohodnotnou rastlinnou bielkovinovou zložkou. Dopriať si môžete aj sladké potešenie s našimi vegánskymi dezertmi.


Intolerancie

Rovnako myslíme aj na ľudí s intoleranciami. Naši návštevníci sa nemusia špeciálne dožadovať bezlepkových či bezlaktózových variant. Všetko to už nájdete priamo na našich bufetových stoloch.


Bezlepkové jedlá 

Pre hostí s celiakiou alebo inou intoleranciou na lepok sme pripravili široký výber bezlepkových jedál. Naše bezlepkové jedlá sú nielen chutné, ale aj bezpečné pre všetkých, ktorí si musia upraviť stravovanie. Dopriať si môžete chrumkavý bezlepkový chlieb, bezlepkové sladké raňajkové pečivo, bezlepkové cereálie a musli a dokonca aj rôzne bezlepkové sladké dezerty. Ani pri polievke si nemusíte rezance odoprieť- máme pre vás pripravenú ich bezlepkovú variantu. 


Bezlaktózové jedlá

Pre hostí s intoleranciou na laktózu máme rovnako pripravené bezlaktózové mlieko, syry, jogurty a dokonca aj bezlaktózové zákusky. Naše bezlaktózové možnosti vám poskytnú dostatok vápnika a ďalších živín, pričom vám nebudú spôsobovať žiadne nepohodlie.


V našich hoteloch si skrátka môžete vychutnať jedlá bez obmedzení a starostí.

Rozmanitá ponuka pre každého

Na našich bufetových stoloch nájdete širokú ponuku semiačok a orechov, množstvo ovocia a zeleniny a rôznych šalátov. Každé raňajky si môžete vychutnať čerstvé smoothie a našu ponuku sme rozšírili aj o zmrzlinu, vrátane tej bezlaktózovej. Súčasťou každej večere je čistá filtrovaná Trinity voda Thoreau. Neustále vylepšujeme aj detské bufety a ponuku detských limonád. V rámci raňajok a večerí sa môžete tešiť aj na live cooking a na večeru máte vždy zaručené 2 plnohodnotné vegetariánske a 1 vegánske jedlo. Veríme, že každý si vyberie niečo, čo mu bude pochuti. 

Spájame jedinečnosť a kvalitu

Na kvalitu myslíme do najmenších detailov. A to nielen pri príprave jedál, na ktorú vyberáme len tie najkvalitnejšie a najchutnejšie suroviny, ale aj pri našich nápojoch. Na prípravu limonád používame špeciálne Trinity sirupy od firmy Vlčie, ktoré sú vyrobené len pre nás a teda ich nikde inde nenájdete, no hlavne sú vyrobené z kvalitných, čisto prírodných ingrediencií. 

Milovníkov čajov určite osloví naša široká ponuka. Keďže nám záleží aby to najlepšie aj podávali tí najlepší, náš personál absolvoval školenie vo Viedni s dôrazom na ich správny servis.

Na kvalitu nezabúdame ani pri vode- vychutnať si u nás môžete čistú filtrovanú vodu Thoreau.