Animácie

Priamo v hoteli nájdete širokú paletu služieb a priestorov, ktoré perfektne vyplnia čas vašim deťom. Počas pobytu naozaj nebudete musieť vymýšľať program alebo cestovať za atrakciami do okolia – všetko nájdete v priestore hotela alebo vonkajšieho areálu.

Je len na vás, či sa aktívne zapojíte s deťmi do animácií alebo im doprajete chvíľu bez rodičov. U nás si to skutočne môžete dovoliť, pretože máme najlepší a najprofesionálnejší tím animátorov, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Deti sa u nás zabavia a vy si môžete dať v kľude kávičku. V detskom kútiku MiniMe máme tiež nonstop stráženie pre deti od 4 rokov, takže môžete vybehnúť aj na masáž alebo inú relaxačnú procedúru v našom 4 Elements Day Spa.

U NÁS SA ZABAVÍTE ZA KAŽDÉHO POČASIA

Mysleli sme na každý detail, aj na zábavu v prípade, že by vonku pršalo. V každom z našich hotelov máme unikátne priestory: kulinárske štúdio Foodie, kinosálu MediaTro, Game Zone alebo umelecké štúdio Art Club. U nás môžete deti prihlásiť na zážitkovú školu varenia alebo do kurzu kreatívnych dielní alebo si s nimi nerušene pozrieť obľúbenú rozprávku.

KAMARÁTI Z TRINITY

Nechajte sa vtiahnuť spoločne s deťmi do krásneho projektu s názvom Kamaráti z Trinity - príbehu šiestich postavičiek, ktorý sa v našich hoteloch mení na skutočnosť.

Hravé a milé postavičky má každý z hotelov siete Trinity Hotels & Resorts. Pre nás, ale aj pre našich hostí sú viac ako len maskoti! Sú to KAMARÁTI Z TRINITY, ktorých deti milujú a vďaka ktorým sa deti do našich hotelov tešia! Pretože detičky veria, že naše hotely sú domčeky týchto veľkých plyšákov.

VŠETKY BABYFRIENDLY SLUŽBY V NAŠOM HOTELI NESÚ HRAVÉ MOTÍVY TÝCHTO POSTAVIČIEK

Kamaráti z Trinity sú pre deti takými malými „superstar“. Stretnú ich pri večeri aj na raňajkách, každý večer spolu zažijú minidiskotéku a počas dňa zábavné aktivity v rámci animácií. Na pamiatku vždy dostanú omaľovánku či knižku s ich príbehom.

KONCERT KAMARÁTOV Z TRINITY

Kamaráti z TRINITY tvoria hudobno – tanečnú skupinu. Šiesti maskoti na pódiu, originálne pesničky, ľahké a hravé choreografie, ktoré rozhýbu aj najmenších. Ich interaktívne koncerty môžete zažiť na väčšine pobytov a počas celého leta. Spolu už vydali dva albumy, majú vlastné tričká, vankúšiky, nápoje a množstvo ďalších praktických darčekov.

INTERAKTÍVNE, HRAVÉ A PODNETNÉ

Naše postavičky Kamarátov z Trinity nerozprávajú, čo je taký malý detail, ktorý podporuje detskú predstavivosť. Komunikácia gestami je deťom blízka, je hravá a ľahko zrozumiteľná a práve vďaka nej si ich obľúbia aj naši najmenší hostia.

Kamaráti z Trinity si tak vytvárajú cestičku ku výnimočnému kamarátstvu. Ich hlavným rečníkom je moderátorka Nitka, ktorá koncerty vedie, vysvetľuje tanečné kroky a aktívne zapája deti k interaktívnemu zážitku z koncertu.


TEN POSLEDNÝ A NAJKRAJŠÍ DETAIL SÚ SAMOTNÉ PESNIČKY.

Originálne slovenské pesničky, či dokonca jedna česko – slovenska ako letný hit, ktorého text si vyskladali naši hostia. Vypočujte si tvorbu našich Kamarátov z Trinity na ich Youtube kanáli.