Areál a aktivity

Kongresové hotely s areálmi ako stvorenými pre firemné akcie


Hotel Senec****

AREÁL SO SÚKROMNOU PLÁŽOU

Výnimočný hotelový areál s množstvom športovísk a súkromným prístupom k Slnečným jazerám. Ideálne miesto pre váš teambuilding, firemné športové hry alebo family day. Priamo v areáli sa nachádza POOLBAR s posedením a vonkajším bazénom, kde vám môže byť servírovaná strava a občerstvenie počas celej akcie. Nádherné prostredie Slnečného jazera dokonale ošperkuje vaše firemné športové hry aj vďaka aktivitám na vode, ktoré vám toto prostredie ponúka. Medzi najobľúbenejšie aktivity patrí napríklad vodný bicykel, čln, paddleboard, Dračie lode či Aquazorbing.


Hotel Sitno****

ATRAKTÍVNY ŠPORTOVÝ AREÁL V SRDCI ŠTIAVNICKÝCH VRCHOV

Nádherný hotelový areál s množstvom športovísk a prístupom k vonkajšiemu bazénu. Ideálne miesto pre váš teambuilding, firemné športové hry alebo family day. Priamo v areáli sa nachádza letný altánok s posedením na občerstvenie a osvieženie počas dňa. Medzi obľúbené voľnočasové a rekreačné aktivity v hoteli Sitno patrí aj Adventure Golf. Ide o klasické golfové ihrisko, ktoré je zmenšené do veľkosti minigolfových dráh. Má 18 jamiek osadených do krásneho prostredia, takže hra je naozajstným zážitkom. Adventure Golf je vhodný pre všetkých, preskúša vaše zručnosti, sústredenie aj trpezlivosť.


Hotel Atrium***

Prekrásne prostredie Vysokých Tatier a k tomu služby dokonale prispôsobené pre rodinnú dovolenku – to je jedinečná kombinácia, ktorú ponúka rodinný hotel Atrium. Užijete si tatranskú prírodu a perfektné služby do posledného detailu prispôsobené najmenším hosťom.