Detský svet bez hraníc v hoteloch Trinity

23. marca 2023

Aj vy si hovoríte, že na označenie baby-friendly hotela nestačí detské ihrisko, detský príbor a prístelka? V tom sa zhodneme. Preto všetky naše hotely ponúkajú ďaleko viac. Vytvorili sme miesto, ktoré myslí na deti a ich rodičov, na všetky ich špeciálne potreby a kde navyše zažijú kopec zábavy či možností oddychu.

Zábava pre celú rodinu

Jedinečný animačný program sprevádza našich hostí celými dňami. Ak chcete stráviť viacej času so svojimi deťmi, môžete sa do aktivít zapojiť spolu s nimi. Ak naopak zatúžite po oddychu, naše hotely vám ho samozrejme doprajú. A to napríklad v podobe wellness a spa, barov a reštaurácií, ktoré si môžete v pokoji vychutnať s vedomím, že o vaše deti je dobre postarané. Venuje sa im totiž náš profesionálny, viac ako 105 členný, tím animátorov, ktorý je školený detským psychológom a je schopný deti nie len zabaviť, ale aj zvládnuť najrozličnejšie situácie.

Jedinečné priestory

Trinity Hotels & Resorts je vďaka tomu miestom oddychu aj zábavy pre deti i rodičov. Svojim klientom ponúkame nielen jedinečné zážitky, ale rovnako jedinečné priestory. Disponujeme vlastnou kino sálou MediaTro, kulinárskym štúdiom Foodie, kde sa nové recepty naučia malí i veľkí či kreatívnymi dielňami ArtClub. Zabaviť sa môžete pri bowlingu či najrozličnejších hrách v našom Game Zone, no a detský kútik sme povýšili na celý detský svet- MiniMe. Kopu relaxu i zábavy poskytnú takisto vodné a saunové svety, ktorými sú vybavené naše hotely, respektíve v prípade Hotela Senec dokonca celý pridružený Aquapark.

U nás si aj oddýchnete

Ak však nestíhate s deťmi držať krok a túžite aj po chvíľke oddychu, netreba viac hovoriť. Deti nechajte v rukách našich skúsených animátorov, ktorí sa im postarajú o pestrý program a deň plný zážitkov. Vy si zatiaľ môžete oddýchnuť na masáži či si v pokoji vychutnať drink, kávu alebo romantickú večeru. S kľudom a bez starostí, pretože viete, že vašim ratolestiam nič nechýba. Zostáva si ich len vypočuť- čo všetko zažili so svojimi Kamarátmi z Trinity. 

Kamaráti z Trinity

Vytvorili sme totiž naozaj jedinečný koncept, ktorého maskotmi sú Kamaráti z Trinity. Tí sa stanú najlepšími kamarátmi detí, zabavia ich, motivujú učia. Detičky tak nechodia do nejakého nudného hotela, ale chodia do Skalkovho, Kopkovho alebo Čľupkovho domčeku. No a nezabúdajú na nich ani po odchode. Naši maskoti sú totiž zároveň hudobnou a tanečnou skupinou, ktorá má svoje vlastné videá a pesničky a sprevádzajú deti aj zvyškom roka. 

Práve vďaka tomu je babyfriendly koncept v Trinity Hotels & Resorts viac než len animačný program. Dômyselná koncepcia myslí na deti od začiatku do konca. Presvedčí vás o tom už aj jednoduchá prechádzka po priestoroch hotela. Detské prvky sú na každom kroku v podobe dômyselných detailov akými sú napríklad miniatúrne dvierka na toaletách, vďaka ktorým žiadne dieťa nemusí bojovať s ťažkými veľkými dverami a riskovať nehodu. Všetko podčiarkuje veľký výber jedál, ktoré sú prispôsobené detským maškrtným jazýčkom a možnosť zapožičania všetkého, čo počas pobytu môže malý dovolenkár potrebovať - od županu až po detskú vaničku.


V Trinity Hotels & Resort skrátka tvoríme spomienky na detstvo.