Konferenčné priestory

Organizujte svoje podujatie po boku silného partnera a spoľahnite sa na našu profesionalitu. Pretože u nás to prenájmom priestorov nekončí. Sme tu pre vás, aby bolo vaše podujatie premyslené do každého detailu.

KONGRESOVÉ A EVENTOVÉ SÁLY

Najväčšie kongresové priestory na Slovensku. V Trinity Hotels & Resorts vám ponúkame variabilné riešenia pre rôzne podujatia. Najväčšia kongresová sála v Hoteli Senec má kapacitu až 650 osôb. Pravidelné školenia, veľké konferencie, firemné teambuildingy na kľúč alebo TOP produkt z našej dielne tzv. firemný FAMILY DAY. Naše hotely disponujú výnimočnými priestormi, ktoré dokonale dotvárajú charakteristiku kongresových a školiacich priestorov.

ŠKOLENIA, PORADY, PRACOVNÉ STRETNUTIA

Máme k dispozícii plne vybavené salóniky s popisovateľnými stenami SmartWall a dataprojektorom v každom z rezorotov siete TRINITY Hotels. Samozrejmosťou je tiež ďalšie vybavenie ako flipchart, profesionálne ozvučenie, kávovar, minibar, či dátové zabezpečenie.

VÝNIMOČNÉ RIEŠENIA A KREATÍVNE PROSTREDIE

V realizácii podujatí sa nenecháme obmedzovať. K pracovnej porade alebo školeniu vám prispôsobíme aj hotelovú vináreň alebo priestory Wine, Coffe & Tea lounge. Vyskúšajte kreatívnu zmenu prostredia pre váš biznis. Sústredenie môžete podporiť aj kreatívnou zmenou počas coffee breaku.

Netradičný teambuilding môžete zorganizovať aj v priestoroch zážitkovej školy varenia FOODIE, ktorá sa nachádza vo všetkých našich hoteloch. Foodie môžete využiť nielen na krátky teambuilding aj ako priestor na pauzu či coffee-break.


KONGRESY, ŠKOLENIA A MEETINGY V HOTELI ATRIUM

KONGRESY, KONFERENCIE A ŠKOLENIA V HOTELI SITNO

KONGRESY, ŠKOLENIA A MEETINGY V HOTELI SENECKontaktujte našu kongresovú špecialistku

Ing. Stela Kakašová

OBCHODNÁ MANAŽÉRKA TRINITY HOTELS & RESORTS

E-mail: obchod@trinityhotels.sk

Telefón: 0902 919 694