Hotel SENEC

Aqua resort

Dovolenka v aquaparku plná vodnej zábavy a šantenia. Vďaka unikátnemu baby-friendly konceptu a prekrásnemu areálu na brehu Slnečných jazier sa deti dokonale zabavia a rodičia si užijú oddych v atmosfére stredomorského letoviska.

Deti (0‑11 rokov)

Ubytovanie pre dve deti do 6 rokov zdarma (pri obsadení jednej izby bez nároku na lôžko). Pre bábätka poskytujeme detskú postieľku bez poplatku.

Rodinný hotel s aquaparkom na brehu Slnečných jazier

Nekonečná zábava vás čaká na brehu Slnečných jazier – v Hoteli Senec s aquaparkom a jedinečným baby-friendly konceptom. Chcete prežiť príjemný víkend alebo si vychutnať letnú dovolenku? V Hoteli Senec sa postaráme o pohodlie pre všetkých - o deti sa postará tím špičkových animátorov, vyšantiť sa môžu v detskom svete MiniMe, pozrieť si rozprávku v súkromnom kine Mediatro alebo sa zabaviť v škole varenia Foodie. A pre rodičov máme pripravený príjemný oddych vo 4 Elements Day Spa. A navyše - všetci hostia majú v cene neobmedzený vstup do Aquaparku Senec s množstvom vodných atrakcií.

Najväčšia hotelová kongresová sála na Slovensku a špičkové služby

Organizujete konferenciu alebo veľké podujatie? Žiaden problém v Hoteli Senec s najväčšou hotelovou kongresovou sálou na Slovensku, v ktorej vieme privítať až 650 hostí. Navyše, hotel disponuje exkluzívnym vonkajším areálom so súkromnou plážou a širokými možnosťami pre zábavu a teambuildingové aktivity. Samozrejmosťou je špičkový servis,  vynikajúca gastronómia a individuálny prístup.

U nás si oddýchnete aj vy - rodičia

Neobmedzený vstup do aquaparku a vodného sveta, neobmedzený vstup do detského sveta MiniMe, každý deň iná animačná téma, maskoti – Kamaráti z Trinity, koncerty Kamarátov z Trinity.