Nezabudnuteľné Trinity leto

2. augusta 2023

Celý náš koncept je založený na láske k deťom a osobnom prístupe ku každému jednému z nich. Nie je to len o atrakciách. Práve naopak, deti zapájame, vymýšľame pre ne program, ktorý ich nielen zabaví, ale aj rozvinie ich schopnosti a niečo naučí. 

Každý deň máme pripravený pestrý celodenný animačný program. Ten je prispôsobený tak, aby ste sa doň mohli zapojiť so svojimi deťmi. Po rušných pracovných dňoch tak máte možnosť stráviť spolu trochu kvalitného času a užiť si veľa spoločnej zábavy. Ak s deťmi však nevládzete držať krok, nevadí. Naši animátori to rozhodne zvládajú a vám poskytnú priestor na oddych a možnosť vychutnať chvíľku pre seba zatiaľ čo je o vaše deti postarané.

Kamaráti z Trinity sú už viac ako 10 rokov tvárami našich hotelov a kamarátmi detí. Nie sú to len veselé postavičky. Každý z nich má svoj jedinečný príbeh, svoje povolanie. Kopko je kuchár, Svetluška influencerka, Čľupko plavčík, Vlnka učiteľka, Skalko je horský sprievodca a Ozvenka speváčka. V novom koncepte leta sme sa pri tvorbe programu inšpirovali práve ich povolaniami. Každý deň v týždni sme venovali jednému z našich maskotov a podľa neho sú pre našich hostí pripravené aktivity naprieč celým dňom, ktoré však spája jedna téma. Či už je to spevácka súťaž, kreatívne dielne, spoločné varenie a podobne. Detičky sa nielen zabávajú, ale aj učia novým zručnostiam a rozširujú si svoje obzory a vedomosti hravou formou.

Toto leto sme vytvorili absolútne unikátny koncept, v ktorom je každý deň jedinečný. To, že na vás a hlavne na vaše deti čaká každý deň more aktivít je v Trinity Hotels samozrejmosťou. No toto leto bude program obzvlášť nabitý a jednotlivé aktivity sme spojili do jedinečného konceptu, pri ktorom sme sa inšpirovali povolaniami našich maskotov. 

Práve preto je každý deň jedinečný, pretože v žiadne dva dni nezažijete to isté. No a ak sa neviete rozhodnúť, ktorého z maskotov máte najradšej, v nedeľu si ich užijete všetkých spolu. A samozrejme aj počas týždňa, pretože sa môžete tešiť na ich pravidelné koncerty.