Do detailu prepracované kongresy a teambuildingové eventy

5. septembra 2022


Sezóna kongresov, firemných eventov a teambuildingov je už v plnom prúde… ešte neviete, kde tento rok s kolegami zrealizujete svoj teambuilding či školenie? Do hotelovej siete Trinity Hotels & Resorts patria známe kongresové hotely Atrium Hotel v Novom Smokovci, Hotel SITNO v Štiavnických vrchoch a Hotel Senec neďaleko Bratislavy, ktorý disponuje najväčšou kongresovou sálou na Slovensku. Všetky 3 hotely sa nachádzajú v turisticky vyhľadávaných lokalitách s dobrým prístupom z diaľnice.


O možnostiach kongresov či teambuildingových aktivít v našich hoteloch sme sa porozprávali so Silviou Jakubcovou, obchodnou riaditeľkou Trinity Hotels & Resorts.


Ako prebieha celý proces od prvotnej požiadavky až po samotný event?

Od prvého kontaktu, či už emailového alebo telefonického, komunikuje s klientom obchodný manažér vybraného hotela a ten klienta sprevádza počas celej cesty realizácie podujatia, tj. od vypracovania cenovej ponuky cez dolaďovanie detailov až po samotný event.


V prípade, že klient nie je rozhodnutý pre konkrétny hotel, no zaujal ho náš unikátny koncept, rada poradím s výberom ideálneho hotela na základe predstáv a požiadaviek klienta. Okrem samotných hotelových priestorov vieme tiež poskytnúť služby internej eventovej agentúry, ktorá naplánuje celý event takpovediac “na kľúč”.


Môžete nám detailnejšie predstaviť jednotlivé hotely siete Trinity Hotels?

Áno, samozrejme. Aj napriek spoločným atribútom všetkých hotelov Trinity ako sú kongresové priestory, školiace miestnosti a výnimočné priestory, ktoré vám predstavíme nižšie v článku, každý hotel je sám o sebe zaujímavý a jedinečný.

Hotel Senec****

 • západ Slovenska, iba 30 min od Bratislavy
 • priamo pri vode, na brehu Slnečných jazier v Senci
 • neobmedzený vstup do Aquaparku Senec
 • najväčšia hotelová kongresová sála na Slovensku
 • umiestnená na prízemí s možnosťou parkovania predvádzacích vozidiel
 • veľký areál hotela ideálny na teambuildingy

Hotel SITNO****

 • v malebnom prostredí, v srdci Štiavnických vrchov
 • ideálna vzdialenosť do 1,5 hodiny od hlavného mesta
 • kongresová sála s presklenou stenou s výhľadom na hory
 • novozrekonštruovaný Wellness and Spa
 • nová bazenová hala a moderný vonkajší nerezový bazén

Atrium Hotel***

 • poloha vo Vysokých Tatrách
 • nové a moderné kongresové centrum
 • novozrekonštruované izby a reštaurácia
 • množstvo možností pre teambuildingy - ferrata, adrenalínové zážitky v slovenských veľhorách
 • unikátna vinotéka
 • v zime možnosť lyžovania, lyžiarske stredisko vzdialené pár minút chôdze

Do detailu zorganizované eventy vďaka eventovej agentúre by Trinity

Okrem jedinečných priestorov je nespornou výhodou firemných eventov naša vlastná “in-hotel” eventová agentúra Boutique Events by Trinity Hotels & Resorts. Vďaka nej vám pripravíme váš firemný event či kongres na kľúč na základe vašich požiadaviek. Externá agentúra, ktorá nepozná naše priestory, nemôže konkurovať kvalitou ani cenou našim do detailu naplánovaným firemným eventom, ktoré sú vždy plné zážitkov, emócií a utužovania profesionálnych vzťahov.


Ktoré priestory nájdete v každom z našich hotelov siete Trinity Hotels & Resorts a nikde inde?

MediaTro

Usporiadajte prezentáciu v súkromnej kinosále MediaTro s plátnom, rečníckym pultom, pohodlným stupňovitým sedením, profesionálnym ozvučením a sieťovým pripojením pri každom gauči. MediaTro môžete taktiež využiť na sledovanie športových prenosov s kolegami.

Foodie

Oživte svoje firemné stretnutia a preneste ich do kulinárskeho štúdia Foodie, kde môžete vďaka profesionálnemu set upu usporiadať netradičné školenie, kreatívnu poradu či imidžový business brunch s obchodnými partnermi. A čo takto v rámci teambuildingu zorganizovať kulinársky kurz spojený s degustáciou?

Game Zone

Na relax a odreagovanie počas kongresov a školení máme pre účastníkov pripravenú herňu Game Zone, kde nájdete air hockey, biliard, stolný futbal, hernú konzolu X-box kinect, elektronické šípky, mix spoločenských hier, alebo si radšej s kolegami zahráte bowling?

Art Club

Umelecký ateliér Art Club je vhodný ako inovatívna školiaca alebo meetingová miestnosť. V našom umeleckom štúdiu môžete zvoliť netradičný prístup k školeniam, podporiť kreativitu svojich zamestnancov a vymeniť klasické priestory za farebný a motivujúci Art Club.

Ešte ste sa nerozhodli, či je Trinity Hotels and Resorts tou pravou voľbou pre váš teambuilding, školenie či kongres? Kontaktujte našu obchodnú riaditeľku Silviu Jakubcovú a dohodnite si stretnutie pri káve alebo call, v ktorom vám rada odpovie na všetky vaše dotazy a poradí s výberom tej pravej destinácie pre váš biznis event.