V roku 2023 pre Vás chystáme

16. januára 2023

Nové kongresové centrum Hotela SENEC

V januári 2023 sme spustili rekonštrukciu kongresových priestorov v Hoteli SENEC.

Iba pol hodinu cesty autom z hlavného mesta, sa dostanete do najväčších hotelových kongresových sál na Slovensku. Hotel SENEC je obľúbeným kongresovým hotelom, kde okrem unikátnych priestorov pre  školenia, vyniká aj jedinečným areálom a súkromnou plážou priamo na slnečných jazerách. 

Kongresová sála K2+K3

Tešiť sa môžete na vynovenú najväčšiu kongresovú sálu K2+K3 s kapacitou až 650 osôb.

Možnosť rozdelenia na dve menšie sály:

  • K2 s kapacitou 200 osôb
  • K3 s kapacitou 250 osôb

Týmto spôsobom viete usporiadať dve firemné podujatia súbežne. V našich kongresových priestoroch môžete takisto umiestniť predvádzacie vozidlo priamo do centra diania za účelom názornej prezentácie publiku.   

Kongresová sála K4

Kongresová sála K4 je pre Vás skvelou možnosťou na organizáciu školení, či workshopov, ale takisto jedinečných svadieb s výhľadom na slnečné jazerá.

Kapacita je 120 osôb.

Chodby/ Foyer pri kongresových sálach

Rekonštrukcia je naplánovaná pre celkový interiér kongresových sál, vrátane audio a video systému, nábytkových zostáv cez koberce až chodby. Návrh a realizácia je pod záštitou dizajnového štúdia INROOM, ktoré sa špecializuje na segment so zameraním na hotelový dizajn. 

INROOM má taktiež na starosti kompletnú rekonštrukciu Hotela SITNO, ktorú sme  takisto naplánovali začiatkom roka 2023. 

Kongresové centrum v Hoteli SENEC by malo byť podľa plánu hotové do konca marca. O stave a priebehu vás budeme pravidelne informovať na sociálnych sieťach a našom webe hotelsenec.sk.