Detský svet bez hraníc v hoteloch Trinity

Aj vy si hovoríte, že na označenie baby-friendly hotela nestačí detské ihrisko, detský príbor a prístelka? V tom sa zhodneme. Preto všetky naše hotely ponúkajú ďaleko viac. Vytvorili sme miesto, ktoré myslí na deti a ich rodičov, na všetky ich špeciálne potreby a kde navyše zažijú kopec zábavy či možností oddychu.

Zábava pre celú rodinu

Jedinečný animačný program sprevádza našich hostí celými dňami. Ak chcete stráviť viacej času so svojimi deťmi, môžete sa do aktivít zapojiť spolu s nimi. Ak naopak zatúžite po oddychu, naše hotely vám ho samozrejme doprajú. A to napríklad v podobe wellness a spa, barov a reštaurácií, ktoré si môžete v pokoji vychutnať s vedomím, že o vaše deti je dobre postarané. Venuje sa im totiž náš profesionálny, viac ako 105 členný, tím animátorov, ktorý je školený detským psychológom a je schopný deti nie len zabaviť, ale aj zvládnuť najrozličnejšie situácie. 

Jedinečné priestory

Trinity Hotels & Resorts je vďaka tomu miestom oddychu aj zábavy pre deti i rodičov. Svojim klientom ponúkame nielen jedinečné zážitky, ale rovnako jedinečné priestory. Disponujeme vlastnou kino sálou MediaTro, kulinárskym štúdiom Foodie, kde sa nové recepty naučia malí i veľkí či kreatívnymi dielňami ArtClub. Zabaviť sa môžete pri bowlingu či najrozličnejších hrách v našom Game Zone, no a detský kútik sme povýšili na celý detský svet- MiniMe. Kopu relaxu i zábavy poskytnú takisto vodné a saunové svety, ktorými sú vybavené naše hotely, respektíve v prípade Hotela Senec dokonca celý pridružený Aquapark.