Hotel SENEC

Aqua resort

Vodný raj s aquaparkom na brehu Slnečných jazier.

Hotel SITNO

Forest resort

Dovolenkový raj v srdci prírody Štiavnických vrchov.

Hotel ATRIUM

High Tatras

Hotel vo Vysokých Tatrách s vlastným útulným aquaparkom.

Trinity klub

Prinášame vám sofistikovaný vernostný systém plný výhod a benefitov pre našich zákazníkov. Do vernostného programu sa môžete jednoducho zaregistrovať a získať virtuálnu Trinity kartu, ktorú si stiahnete do mobilu. Vďaka Trinity karte máte nárok na zľavu na pobyty v našich hoteloch a ďalšie výhody, zľavy a benefity.

Animácie

Trinity hotely sú jedinečné najmä vďaka bohatému animačnému programu počas celého dňa, ktorý obsahuje rôzne súťaže, koncerty a interakcie s maskotmi či animátormi. Medzi obľúbené aktivity patrí Foodie kurz kde si môžu deti spolu s rodičmi za prítomnosti maskotov a kuchára niečo skvelé ukuchtiť. U nás sa vaše deti nikdy nebudú nudiť!

Online rezervácia

Rezervujte si pobyt online na našej stránke a získate vždy najvýhodnejšiu cenu. Ak sa zaregistrujete do Trinity klubu, máte okamžite nárok na 7 % zľavu z ceny pobytu. Navyše, pre rodiny ponúkame ubytovanie a stravu pre dve deti do dovŕšenia 6 rokov zdarma. Samozrejmosťou je u nás detská postieľka pre bábätká grátis. 

Deti (0‑11 rokov)

Dve deti do 6 rokov zdarma (pri obsadení jednej izby bez nároku na lôžko). Pre bábätka poskytujeme detskú postieľku bez poplatku.

Sledujte príbehy našich spokojných klientov

Aktuálne dianie sledujte na našich sociálnych profiloch.

U nás si oddýchnete aj vy - rodičia

Neobmedzený vstup do aquaparku a vodného sveta, neobmedzený vstup do detského sveta MiniMe, každý deň iná animačná téma, maskoti – Kamaráti z Trinity, koncerty Kamarátov z Trinity.