Novinka - Overte si cenu a dostupnosť online:

Ak nenájdete odpoveď na svoje otázky na našich weboch alebo Facebooku, naši kolegovia su Vám k dispozícii telefonicky v pracovné dni od 8:00 do 16:30 na čísle 18 333
alebo rezervacie@trinityhotels.sk

Vernostný program TRINITY Klub

V hoteloch TRINITY si vážime Vašu vernosť. 
TRINITY Klub je unikátny vernostný program, ktorý spája tri hotely na území Slovenska, pripravený špeciálne pre verných zákazníkov TRINITY Hotels. Vďaka TRINITY Klub-u využívate výrazné zľavy z cien ubytovania, cien pobytových balíkov v hoteloch TRINITY alebo ďalšie výhody u našich partnerov. 

Odteraz budete za návštevy našich hotelov odmenení. 
Staňte sa členom nášho klubu, zbierajte body za minuté peniaze a užívajte si výhodné zľavy, zaujímavé benefity a to všetko podľa toho ako sa sami rozhodnete. 

Pokiaľ hotely TRINITY navštevujete často, zbierajte body a zvyšujte výšku svojej zľavy na pobytové balíky a ubytovanie až na 25 %. Pokiaľ je pre Vás hodnotnejší benefit za vernosť, zameňte si svoje nazbierané body za rôzne benefity z našej ponuky. Je len na Vás ako budete so svojimi bodmi "hospodáriť". 

Ako sa stať členom?
Stať sa členom TRINITY Klub-u je tak jednoduché: 

1. TRINITY Kartu získajte zadarmo pri návšteve niektorého z hotelov TRINITY alebo elektronickou rezerváciou priamo na našich webových stránkach hotelov
2. Aktivujte si TRINITY Kartu vyplnením registračného formulára na recepcii hotela alebo na tejto internetovej stránke 
3. Využívajte výhody členstva v TRINITY Klub-e a zbierajte svoje body 

Za TRINITY Kartu nič neplatíte. 
Od momentu obdržania karty môžete naplno využívať všetky benefity a výhody vernostného systému TRINITY Klub. 

Aké výhody má člen?
Člen TRINITY Klub-u má možnosť využívať nasledovné výhody: 

Zľavy na ubytovanie:
V závislosti od výšky nazbieraných bodov na danú TRINITY Kartu, v deň odchodu z hotela je výška zľavy z pultového cenníka ubytovania v jednotlivých hoteloch TRINITY nasledovná: 

Počet bodovVýška zľavy
50010%
1.50015%
3.00020%
5.00025%
Zľavy na pobytové balíky: 
V závislosti od výšky nazbieraných bodov na danú TRINITY Kartu, v deň odchodu z hotela je výška zľavy z pobytových balíkov v jednotlivých hoteloch TRINITY nasledovná: 

Počet bodovVýška zľavy
50010%
1.50015%
3.00020%
5.00025%Zľavy u partnerov: 
Bez ohľadu na výšku nazbieraných bodov na danej TRINITY Karte, je poskytovaná všetkým členom TRINITY Klub-u a jednej dospelej osobe v doprovode a dieťaťu do 17,99 r. (max. 3 deti) zľava vo výške 20% na 3-hodinový vstup do Aquaparku Senec v Senci. Pobyt s tebou ma bavi svet Pobyt s tebou ma bavi svet

Ako to funguje?  
Na TRINITY Kartu zbierate body za minuté peniaze počas Vášho pobytu v niektorom z hotelov TRINITY. Body sa Vám zbierajú a iba vy rozhodnete, ako ich použijete. 

1 EUR = 1 bod

Suma v EUR sa prepočítava na body iba pri platení celkového účtu na recepcii hotela pri ukončení pobytu. Preto Vám odporúčame si počas pobytu všetky konzumácie a všetky doplnkové služby pripisovať na hotelový účet. Čím vyšší hotelový účet, tým viac bodov na Vašej TRINITY Karte a tým väčšia zľava na ďalší pobyt. Aktuálny stav bodov Vám bude zaslaný e-mailom, vždy po pripísaní alebo odpísaní bodov, čiže po Vašom pobyte v niektorom z hotelov alebo po kúpe benefitu za body. Čím vyšší počet bodov na karte, tým vyššie zľavy v hoteloch TRINITY môžete využívať, respektívne tým hodnotnejšie benefity si môžete za nazbierané body vymeniť. TRINITY karta je použiteľná iba na súkromné účely, teda pobyt, ktorý nie je organizovaný a hradený zamestnávateľom alebo inou spoločnosťou či sprostredkovateľom. 


KTO SME? 

Prvá a jediná slovenská hotelová skupina s unikátnym vernostným systémom zliav a výhod. TRINITY Hotels to sú... 

...kvalitné služby, bohatý wellness, plnohodnotne využitý voľný čas... 
V každom z hotelov siete TRINITY Hotels sa stretnete so širokou ponukou wellness služieb, pričom väčšina z nich je pre Vás pri ubytovaní grátis - AQUAPARK Senec s bazénmi, toboganmi a ďalšími vodnými atrakciami pre hostí Hotela SENEC. 
Vonkajší, vnútorný a termálny bazén, sauny a fitnes, ako aj bazénový svet Mini Me Aqua Fun s vodnými šmykľavkami, tobogánom a ďaľšími vodnými atrakciami v Hoteli SITNO.  
Podzemný vitálny svet s vírivkou, komplexom sáun, tepidárií a sprchovým svetom a novo vybudovaným bazénovým svetom 4 Elements AQUA s tobogánom a saunovým svetom v ATRIUM Hoteli

V ponuke každého hotela je taktiež široká paleta masáží a ďalších doplnkových služieb, navyše môžete zharmonizovať telo a ducha kombináciou špičkovej kozmetickej technológie Pro Spa SOTHYS Concept a pôsobenia na vaše zmysly. Samozrejmosťou každého hotela je komfortné ubytovanie s krásnym výhľadom, chutná a zdravá kuchyňa, množstvo športovísk a doplnkových služieb, ako aj možností trávenia voľného času.

...zakaždým inak... 
Každý z hotelov sa nachádza v jedinečnom prírodnom prostredí, ktoré určuje charakter celého hotela a tým aj Vášho pobytu. V Hoteli SENEC môžete vychutnávať neopakovateľnú atmosféru Slnečných jazier, v Hoteli SITNO Vás očarí pokojná príroda Štiavnických vrchov a v ATRIUM Hoteli môžete obdivovať majestátnosť štítov našich veľhôr - Vysokých Tatier. ...vždy na skok od Vás... Hotely siete TRINITY Hotels pokrývajú tri hlavné regióny Slovenska - západ, stred, východ, takže je do nich od všadiaľ blízko. Navyše sa nachádzajú v blízkosti rýchlostných komunikácií a medzinárodných letísk Schwechat, Bratislava, Sliač a Poprad. 

...s odmenou za vernosť... 
Už po prvej návšteve niektorého z hotelov sa stávate členom TRINITY Klubu a využívate výrazné zľavy z cien ubytovania, či pobytových balíkov v TRINITY Hotels alebo ďalšie výhody u našich partnerov.

Váš pobyt v TRINITY Hotels bude vždy iný, kvalita služieb a Vaše výhody člena TRINITY Klubu sa však nemenia.

Fotogaléria - Masáže

 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub

Fotogaléria - Teambuilding

 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
Inšpirujte sa osobnou skúsenosťou známych tvárí, ktorí nás radi navštevujú:

Vymenili more za more zážitkov v Trinity Hotels

Aj Igor Timko z No Name relaxuje v Trinity Hotels

Marcel Forgáč relaxuje v TRINITY Hotels & Resorts

Spievanka a Zahrajko o pobytoch v TRINITY Hotels & Resorts

Pozrite si čo znamená „baby friendly“ koncept u nás v praxi

Tu si môžete stiahnuť aplikáciu s našimi týždňovými animačnými programami:

Teraz na Google Play
Z našej videogalérie vyberáme

Na zážitkové leto v hoteli Senec nikdy nezabudnem

Rodinná dovolenka v hoteli Sitno lepšia ako more

Rodinná dovolenka v Tatrách začína v hoteli Atrium

Najlepšie babyfriendly hotely na SlovenskuSme hrdým partnerom projektov:
Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac info