Novinka - Overte si cenu a dostupnosť online:

Nech sa páči, môžete nás kontaktovať aj telefonicky na čísle 18 333, klapka 1
alebo mailom: rezervacie@trinityhotels.sk

Vernostný program TRINITY Klub

V hoteloch TRINITY si vážime Vašu vernosť. 
TRINITY Klub je unikátny vernostný program, ktorý spája tri hotely na území Slovenska, pripravený špeciálne pre verných zákazníkov TRINITY Hotels. Vďaka TRINITY Klub-u využívate výrazné zľavy z cien ubytovania, cien pobytových balíkov v hoteloch TRINITY alebo ďalšie výhody u našich partnerov. 

Odteraz budete za návštevy našich hotelov odmenení. 
Staňte sa členom nášho klubu, zbierajte body za minuté peniaze a užívajte si výhodné zľavy, zaujímavé benefity a to všetko podľa toho ako sa sami rozhodnete. 

Pokiaľ hotely TRINITY navštevujete často, zbierajte body a zvyšujte výšku svojej zľavy na pobytové balíky a ubytovanie až na 25 %. Pokiaľ je pre Vás hodnotnejší benefit za vernosť, zameňte si svoje nazbierané body za rôzne benefity z našej ponuky. Je len na Vás ako budete so svojimi bodmi "hospodáriť". 

Ako sa stať členom?
Stať sa členom TRINITY Klub-u je tak jednoduché: 

1. TRINITY Kartu získajte zadarmo pri návšteve niektorého z hotelov TRINITY 
2. Aktivujte si TRINITY Kartu vyplnením registračného formulára na recepcii hotela alebo na tejto internetovej stránke 
3. Využívajte výhody členstva v TRINITY Klub-e a zbierajte svoje body 

Za TRINITY Kartu nič neplatíte. 
Od momentu obdržania karty môžete naplno využívať všetky benefity a výhody vernostného systému TRINITY Klub. 

Aké výhody má člen?
Člen TRINITY Klub-u má možnosť využívať nasledovné výhody: 

Zľavy na ubytovanie:
V závislosti od výšky nazbieraných bodov na danú TRINITY Kartu, v deň odchodu z hotela je výška zľavy z pultového cenníka ubytovania v jednotlivých hoteloch TRINITY nasledovná: 

Počet bodovVýška zľavy
2505%
50010%
1.50015%
3.00020%
5.00025%
Zľavy na pobytové balíky: 
V závislosti od výšky nazbieraných bodov na danú TRINITY Kartu, v deň odchodu z hotela je výška zľavy z pobytových balíkov v jednotlivých hoteloch TRINITY nasledovná: 

Počet bodovVýška zľavy
2505%
50010%
1.50015%
3.00020%
5.00025%Zľavy u partnerov: 
Bez ohľadu na výšku nazbieraných bodov na danej TRINITY Karte, je poskytovaná všetkým členom TRINITY Klub-u a jednej dospelej osobe v doprovode a dieťaťu do 17,99 r. (max. 3 deti) zľava vo výške 20% na 3-hodinový vstup do Aquaparku Senec v Senci. Pobyt s tebou ma bavi svet Pobyt s tebou ma bavi svet

Ako to funguje?  
Na TRINITY Kartu zbierate body za minuté peniaze počas Vášho pobytu v niektorom z hotelov TRINITY. Body sa Vám zbierajú a iba vy rozhodnete, ako ich použijete. 

1 EUR = 1 bod

Suma v EUR sa prepočítava na body iba pri platení celkového účtu na recepcii hotela pri ukončení pobytu. Preto Vám odporúčame si počas pobytu všetky konzumácie a všetky doplnkové služby pripisovať na hotelový účet. Čím vyšší hotelový účet, tým viac bodov na Vašej TRINITY Karte a tým väčšia zľava na ďalší pobyt. Aktuálny stav bodov Vám bude zaslaný e-mailom, vždy po pripísaní alebo odpísaní bodov, čiže po Vašom pobyte v niektorom z hotelov alebo po kúpe benefitu za body. Taktiež v každom doručenom newsletter-i bude uvedená aktuálna výška počtu bodov na Vašej TRINITY Karte. Čím vyšší počet bodov na karte, tým vyššie zľavy v hoteloch TRINITY môžete využívať, respektívne tým hodnotnejšie benefity si môžete za nazbierané body vymeniť. TRINITY karta je použiteľná iba na súkromné účely, teda pobyt, ktorý nie je organizovaný a hradený zamestnávateľom alebo inou spoločnosťou či sprostredkovateľom. 


KTO SME? 

Prvá a jediná slovenská hotelová skupina s unikátnym vernostným systémom zliav a výhod. TRINITY Hotels to sú... 

...kvalitné služby, bohatý wellness, plnohodnotne využitý voľný čas... 
V každom z hotelov siete TRINITY Hotels sa stretnete so širokou ponukou wellness služieb, pričom väčšina z nich je pre Vás pri ubytovaní grátis - AQUAPARK Senec s bazénmi, toboganmi a ďalšími vodnými atrakciami (pri ubytovaní na 2 a viac nocí) pre hostí Hotela SENEC. 
Vonkajší, vnútorný a termálny bazén, sauny a fitnes, ako aj bazénový svet Mini Me Aqua Fun s vodnými šmykľavkami, tobogánom a ďaľšími vodnými atrakciami v Hoteli SITNO.  
Podzemný vitálny svet s vírivkou, komplexom sáun, tepidárií a sprchovým svetom a novo vybudovaným bazénovým svetom 4 Elements AQUA s tobogánom a saunovým svetom v ATRIUM Hoteli

V ponuke každého hotela je taktiež široká paleta masáží a ďalších doplnkových služieb, navyše môžete zharmonizovať telo a ducha kombináciou špičkovej kozmetickej technológie Pro Spa SOTHYS Concept a pôsobenia na vaše zmysly. Samozrejmosťou každého hotela je komfortné ubytovanie s krásnym výhľadom, chutná a zdravá kuchyňa, množstvo športovísk a doplnkových služieb, ako aj možností trávenia voľného času.

...zakaždým inak... 
Každý z hotelov sa nachádza v jedinečnom prírodnom prostredí, ktoré určuje charakter celého hotela a tým aj Vášho pobytu. V Hoteli SENEC môžete vychutnávať neopakovateľnú atmosféru Slnečných jazier, v Hoteli SITNO Vás očarí pokojná príroda Štiavnických vrchov a v ATRIUM Hoteli môžete obdivovať majestátnosť štítov našich veľhôr - Vysokých Tatier. ...vždy na skok od Vás... Hotely siete TRINITY Hotels pokrývajú tri hlavné regióny Slovenska - západ, stred, východ, takže je do nich od všadiaľ blízko. Navyše sa nachádzajú v blízkosti rýchlostných komunikácií a medzinárodných letísk Schwechat, Bratislava, Sliač a Poprad. 

...s odmenou za vernosť... 
Už po prvej návšteve niektorého z hotelov sa stávate členom TRINITY Klubu a využívate výrazné zľavy z cien ubytovania, či pobytových balíkov v TRINITY Hotels alebo ďalšie výhody u našich partnerov.

Váš pobyt v TRINITY Hotels bude vždy iný, kvalita služieb a Vaše výhody člena TRINITY Klubu sa však nemenia.

Fotogaléria - Masáže

 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub

Fotogaléria - Teambuilding

 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
Inšpirujte sa osobnou skúsenosťou známych tvárí, ktorí nás radi navštevujú:

Vymenili more za more zážitkov v Trinity Hotels

Aj Igor Timko z No Name relaxuje v Trinity Hotels

Marcel Forgáč relaxuje v TRINITY Hotels & Resorts

Spievanka a Zahrajko o pobytoch v TRINITY Hotels & Resorts

Pozrite si čo znamená „baby friendly“ koncept u nás v praxi

Tu si môžete stiahnuť aplikáciu s našimi týždňovými animačnými programami:

Teraz na Google Play
Z našej videogalérie vyberáme

Na zážitkové leto v hoteli Senec nikdy nezabudnem

Rodinná dovolenka v hoteli Sitno lepšia ako more

Rodinná dovolenka v Tatrách začína v hoteli Atrium

Najlepšie babyfriendly hotely na SlovenskuSme hrdým partnerom projektov:
Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac info