• Trojdňový
  Trojdňový TRINITY Pobyt ako darček - zakúpite online

  Ideálny darček za menej ako 2 minúty. Trojdňový TRINITY pobyt platný v ktoromkoľvek rezorte TRINITY Hotels
  zakúpite online s možnosťou platby kartou.

 • Prijmite
  Prijmite FOODIE firemnú kulinársku výzvu

  Predstavujeme vám jedinečný koncept FOODIE kulinárskeho štúdia a zážitkového varenia.
  Foodie je určené pre všetkých, ktorí milujú dobre jedlo so všetkým, čo k nemu patrí.

 • Výnimočné
  Výnimočné kongresové priestory v ponuke SENEC Lake Resort

  Kongresová miestnosť až pre 650 osôb, salóniky, súkromná kinosála či kulinárske štúdio FOODIE
  Výnimočné priestory pre výnimočné podujatia, teambuidingy, kongresy či párty.

Dôležité upozornenie

Milí naši hostia, zamestnanci, návštevníci

vzhľadom k aktuálnej situácii na Slovensku a s ohľadom na našu spoločenskú zodpovednosť sme sa rozhodli až do odvolania pre uzavretie všetkých našich 3 hotelov hotelovej siete Trinity hotels (hotel Senec, hotel Sitno a Atrium hotel), pokiaľ sa táto mimoriadna situácia na Slovensku a v celej Európe neupokojí. Nechceme riskovať zdravie Vás a našich zamestnancov, pretože Vy ste pre nás Tí najdôležitejší... Čaká nás v budúcnosti opäť veľa zábavy a relaxu.

My pre Vás zatiaľ pripravíme kompletne nový animačný program na ďalšie tematické a letné pobyty tak, aby ste si to u nás a s našimi maskotmi – Kamarátmi z Trinity opäť užili v plnej paráde !

Ak ste mali už zakúpený pobyt v jednom z najbližších termínov, s väčšinou z Vás sme sa už skontaktovali a budeme tak priebežne robiť aj naďalej. Svoje pobyty nemusíte stornovať. S každým z Vás sa v predstihu skontaktujeme ohľadom Vášho blížiaceho sa pobytu a dohodneme sa na ďalšom postupe a prípadne aj predĺžení platnosti Vášho poukazu, ktorý ste chceli využiť na financovanie pobytu.

O termíne opätovného otvorenia našich hotelov Vás budeme informovať na našich webových a facebookových stránkach na základe aktuálneho vývoja situácie. Myslíme na Vás, nechceme nič podceniť. Ak nenájdete odpoveď na svoje otázky na našich weboch alebo Facebooku kontaktujte nás prosím v pracovné dni od 8.00 do 19.00 na našu centrálnu telefónnu linku 18 333, klapka 1.

Ďakujeme za pochopenie a držíme nám všetkých palce.

Vernostný program TRINITY Klub

V hoteloch TRINITY si vážime Vašu vernosť. 
TRINITY Klub je unikátny vernostný program, ktorý spája tri hotely na území Slovenska, pripravený špeciálne pre verných zákazníkov TRINITY Hotels. Vďaka TRINITY Klub-u využívate výrazné zľavy z cien ubytovania, cien pobytových balíkov v hoteloch TRINITY alebo ďalšie výhody u našich partnerov. 

Odteraz budete za návštevy našich hotelov odmenení. 
Staňte sa členom nášho klubu, zbierajte body za minuté peniaze a užívajte si výhodné zľavy, zaujímavé benefity a to všetko podľa toho ako sa sami rozhodnete. 

Pokiaľ hotely TRINITY navštevujete často, zbierajte body a zvyšujte výšku svojej zľavy na pobytové balíky a ubytovanie až na 25 %. Pokiaľ je pre Vás hodnotnejší benefit za vernosť, zameňte si svoje nazbierané body za rôzne benefity z našej ponuky. Je len na Vás ako budete so svojimi bodmi "hospodáriť". 

Ako sa stať členom?
Stať sa členom TRINITY Klub-u je tak jednoduché: 

1. TRINITY Kartu získajte zadarmo pri návšteve niektorého z hotelov TRINITY 
2. Aktivujte si TRINITY Kartu vyplnením registračného formulára na recepcii hotela alebo na tejto internetovej stránke 
3. Využívajte výhody členstva v TRINITY Klub-e a zbierajte svoje body 

Za TRINITY Kartu nič neplatíte. 
Od momentu obdržania karty môžete naplno využívať všetky benefity a výhody vernostného systému TRINITY Klub. 

Aké výhody má člen?
Člen TRINITY Klub-u má možnosť využívať nasledovné výhody: 

Zľavy na ubytovanie:
V závislosti od výšky nazbieraných bodov na danú TRINITY Kartu, v deň odchodu z hotela je výška zľavy z pultového cenníka ubytovania v jednotlivých hoteloch TRINITY nasledovná: 

Počet bodovVýška zľavy
2505%
50010%
1.50015%
3.00020%
5.00025%
Zľavy na pobytové balíky: 
V závislosti od výšky nazbieraných bodov na danú TRINITY Kartu, v deň odchodu z hotela je výška zľavy z pobytových balíkov v jednotlivých hoteloch TRINITY nasledovná: 

Počet bodovVýška zľavy
2505%
50010%
1.50015%
3.00020%
5.00025%Zľavy u partnerov: 
Bez ohľadu na výšku nazbieraných bodov na danej TRINITY Karte, je poskytovaná všetkým členom TRINITY Klub-u a jednej dospelej osobe v doprovode a dieťaťu do 17,99 r. (max. 3 deti) zľava vo výške 20% na 3-hodinový vstup do Aquaparku Senec v Senci. Pobyt s tebou ma bavi svet Pobyt s tebou ma bavi svet

Ako to funguje?  
Na TRINITY Kartu zbierate body za minuté peniaze počas Vášho pobytu v niektorom z hotelov TRINITY. Body sa Vám zbierajú a iba vy rozhodnete, ako ich použijete. 

1 EUR = 1 bod

Suma v EUR sa prepočítava na body iba pri platení celkového účtu na recepcii hotela pri ukončení pobytu. Preto Vám odporúčame si počas pobytu všetky konzumácie a všetky doplnkové služby pripisovať na hotelový účet. Čím vyšší hotelový účet, tým viac bodov na Vašej TRINITY Karte a tým väčšia zľava na ďalší pobyt. Aktuálny stav bodov Vám bude zaslaný e-mailom, vždy po pripísaní alebo odpísaní bodov, čiže po Vašom pobyte v niektorom z hotelov alebo po kúpe benefitu za body. Taktiež v každom doručenom newsletter-i bude uvedená aktuálna výška počtu bodov na Vašej TRINITY Karte. Čím vyšší počet bodov na karte, tým vyššie zľavy v hoteloch TRINITY môžete využívať, respektívne tým hodnotnejšie benefity si môžete za nazbierané body vymeniť. TRINITY karta je použiteľná iba na súkromné účely, teda pobyt, ktorý nie je organizovaný a hradený zamestnávateľom alebo inou spoločnosťou či sprostredkovateľom. 


KTO SME? 

Prvá a jediná slovenská hotelová skupina s unikátnym vernostným systémom zliav a výhod. TRINITY Hotels to sú... 

...kvalitné služby, bohatý wellness, plnohodnotne využitý voľný čas... 
V každom z hotelov siete TRINITY Hotels sa stretnete so širokou ponukou wellness služieb, pričom väčšina z nich je pre Vás pri ubytovaní grátis - AQUAPARK Senec s bazénmi, toboganmi a ďalšími vodnými atrakciami (pri ubytovaní na 2 a viac nocí) pre hostí Hotela SENEC. 
Vonkajší, vnútorný a termálny bazén, sauny a fitnes, ako aj bazénový svet Mini Me Aqua Fun s vodnými šmykľavkami, tobogánom a ďaľšími vodnými atrakciami v Hoteli SITNO.  
Podzemný vitálny svet s vírivkou, komplexom sáun, tepidárií a sprchovým svetom a novo vybudovaným bazénovým svetom 4 Elements AQUA s tobogánom a saunovým svetom v ATRIUM Hoteli

V ponuke každého hotela je taktiež široká paleta masáží a ďalších doplnkových služieb, navyše môžete zharmonizovať telo a ducha kombináciou špičkovej kozmetickej technológie Pro Spa SOTHYS Concept a pôsobenia na vaše zmysly. Samozrejmosťou každého hotela je komfortné ubytovanie s krásnym výhľadom, chutná a zdravá kuchyňa, množstvo športovísk a doplnkových služieb, ako aj možností trávenia voľného času.

...zakaždým inak... 
Každý z hotelov sa nachádza v jedinečnom prírodnom prostredí, ktoré určuje charakter celého hotela a tým aj Vášho pobytu. V Hoteli SENEC môžete vychutnávať neopakovateľnú atmosféru Slnečných jazier, v Hoteli SITNO Vás očarí pokojná príroda Štiavnických vrchov a v ATRIUM Hoteli môžete obdivovať majestátnosť štítov našich veľhôr - Vysokých Tatier. ...vždy na skok od Vás... Hotely siete TRINITY Hotels pokrývajú tri hlavné regióny Slovenska - západ, stred, východ, takže je do nich od všadiaľ blízko. Navyše sa nachádzajú v blízkosti rýchlostných komunikácií a medzinárodných letísk Schwechat, Bratislava, Sliač a Poprad. 

...s odmenou za vernosť... 
Už po prvej návšteve niektorého z hotelov sa stávate členom TRINITY Klubu a využívate výrazné zľavy z cien ubytovania, či pobytových balíkov v TRINITY Hotels alebo ďalšie výhody u našich partnerov.

Váš pobyt v TRINITY Hotels bude vždy iný, kvalita služieb a Vaše výhody člena TRINITY Klubu sa však nemenia.

Fotogaléria - Masáže

 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub

Fotogaléria - Teambuilding

 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
 • Vernostný program TRINITY Klub
Z našej videogalérie vyberáme

Slavo Jurko navštevuje TRINITY Hotels

Firemné večierky a párty v Trinity Hotels & Resorts

Letná dovolenka v Senec Lake Resort

Igor Timko odporúča dovolenku v TRINITY Hotels & ResortsSme hrdým partnerom projektov:
Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac info