• Trojdňový
  Trojdňový TRINITY Pobyt ako darček - zakúpite online

  Ideálny darček za menej ako 2 minúty. Trojdňový TRINITY pobyt platný v ktoromkoľvek rezorte TRINITY Hotels
  zakúpite online s možnosťou platby kartou.

 • Prijmite
  Prijmite FOODIE firemnú kulinársku výzvu

  Predstavujeme vám jedinečný koncept FOODIE kulinárskeho štúdia a zážitkového varenia.
  Foodie je určené pre všetkých, ktorí milujú dobre jedlo so všetkým, čo k nemu patrí.

 • Výnimočné
  Výnimočné kongresové priestory v ponuke SENEC Lake Resort

  Kongresová miestnosť až pre 650 osôb, salóniky, súkromná kinosála či kulinárske štúdio FOODIE
  Výnimočné priestory pre výnimočné podujatia, teambuidingy, kongresy či párty.

Dôležité upozornenie

Milí naši hostia, zamestnanci, návštevníci

vzhľadom k aktuálnej situácii na Slovensku a s ohľadom na našu spoločenskú zodpovednosť sme sa rozhodli až do odvolania pre uzavretie všetkých našich 3 hotelov hotelovej siete Trinity hotels (hotel Senec, hotel Sitno a Atrium hotel), pokiaľ sa táto mimoriadna situácia na Slovensku a v celej Európe neupokojí. Nechceme riskovať zdravie Vás a našich zamestnancov, pretože Vy ste pre nás Tí najdôležitejší... Čaká nás v budúcnosti opäť veľa zábavy a relaxu.

My pre Vás zatiaľ pripravíme kompletne nový animačný program na ďalšie tematické a letné pobyty tak, aby ste si to u nás a s našimi maskotmi – Kamarátmi z Trinity opäť užili v plnej paráde !

Ak ste mali už zakúpený pobyt v jednom z najbližších termínov, s väčšinou z Vás sme sa už skontaktovali a budeme tak priebežne robiť aj naďalej. Svoje pobyty nemusíte stornovať. S každým z Vás sa v predstihu skontaktujeme ohľadom Vášho blížiaceho sa pobytu a dohodneme sa na ďalšom postupe a prípadne aj predĺžení platnosti Vášho poukazu, ktorý ste chceli využiť na financovanie pobytu.

O termíne opätovného otvorenia našich hotelov Vás budeme informovať na našich webových a facebookových stránkach na základe aktuálneho vývoja situácie. Myslíme na Vás, nechceme nič podceniť. Ak nenájdete odpoveď na svoje otázky na našich weboch alebo Facebooku kontaktujte nás prosím v pracovné dni od 8.00 do 19.00 na našu centrálnu telefónnu linku 18 333, klapka 1.

Ďakujeme za pochopenie a držíme nám všetkých palce.

Svadba v TRINITY Hotels

Svadba priamo na brehu Slnečných jazier - HOTEL SENEC**** 

Elegantné priestory Hotela SENEC**** Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou až pre 320 osôb (reštaurácia, kongresové priestory, salónik, letnú terasu, exteriérové priestory, pool bar + areál pri hoteli). Formy sedenia: okrúhle stoly, spoločná tabuľa v tvare „I“ , alebo v tvare „U“. 

SVADOBNÉ MENU: 

Ponúkame rôzne alternatívy nami zostavených variant svadobného menu, radi Vám však menu pripravíme podľa Vašich požiadaviek. Rešpektujeme diétu aj bezlepkovú stravu. Tortu aj zákusky si môžete objednať u nás, alebo si zabezpečiť od vlastných cukrárov. V ponuke je aj čokoládová fontána či pečené prasiatko. Rešpektujeme aj sortiment zabezpečený z vlastných zdrojov . Radi Vás odbremeníme od predsvadobných starostí, preto ponúkame „full service“. 

SVADOBNÝ OBRAD: 

Ak plánujete civilný sobáš, terasa hotela je ideálnym priestorom. Externe zabezpečíme stan či altánok, slavobránu, stoličky, lavičky, červený koberec aj návleky. Hotel Senec Vám ponúka ubytovanie pre svadobčanov so zľavou. Romanticky vyzdobený svadobný apartmán s raňajkami až do postele prijmite ako svadobný dar. Parkovanie pre svadobčanov pri hoteli zadarmo. 

Akékoľvek ďalšie požiadavky a Vaše otázky adresujte prosím na: bachraty@hotelsenec.sk +421 902 919 692
Senec Lake Resort na www.mojasvadba.sk


Svadba v čarovnej prírode Štiavnických vrchov - HOTEL SITNO ****  

Hotel Sitno a jeho okolie s čarokrásnou prírodou okúzlia nielen Vás, ale aj Vašich hostí a Váš veľký deň sa pre všetkých stane nezabudnuteľným zážitkom. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 180 osôb (reštauráciu, kongresové priestory, exteriérové priestory) so sedením podľa Vášho želania (napr. tvar T, tvar U a iné...), či s garden party v nádhernom hotelovom areáli. 

SVADOBNÉ MENU: 

Ponúkame Vám svadobné menu v hodnote 30,- € / osoba v tomto slávnostnom zložení: • Prípitok, predjedlo, polievka, hlavné jedlo (jednotný výber, roznášané) • Teplý a studený bufet (podávané neskôr, cca od 21:00) Ako súčasť studeného bufetu ponúkame pre mladomanželov a ostatných svadobných hostí sladkú čokoládovú fontánu. Rešpektujeme diétu a bezlepkovú diétu. Pri svadobných hostinách Vám ponúkame možnosť priniesť pre svadobných hostí zákusky, torty, slané pečivo vo vlastnej réžii. 

SVADOBNÝ OBRAD: 

Vo vnútorných ale aj vo vonkajších priestoroch hotela je možné zrealizovať civilný sobášny obrad. V interiéri hotela je obrad možné uskutočniť v niektorej z kongresových sál podľa dohody a Vášho zváženia. V exteriéri hotela je obrad možné uskutočniť pri hotelovom altánku, prípadne v stane (potrebné zabezpečiť externe). Dekoráciu a kvetinovú výzdobu pri obrade (napr. slavobrána, červený koberec a iné podľa Vašich požiadaviek) zabezpečujeme tiež cez externých dodávateľov. Prekvapenie pre mladomanželov. Parkovanie pre svadobčanov zadarmo. 

Akékoľvek ďalšie požiadavky a Vaše otázky adresujte prosím na marketing@hotelsitno.sk, prípadne telefonicky na +421 911 106 990 priamo na obchodného manažéra zodpovedného za prípravu a realizáciu svadieb. 


Svadba pod majestátnymi štítmi Vysokých Tatier - ATRIUM HOTEL*** 

ATRIUM Hotel - jedinečné miesto, pre Vaše jedinečné chvíle. Ponúkame Vám priestory s nádherným výhľadom na štíty Vysokých Tatier pre 80 - 140 osôb. 

SVADOBNÉ MENU: 

Svadobné menu Vám pripravíme na mieru, podľa Vašich predstáv. Môžete si doniesť vlastné svadobné koláče, zákusky alebo tortu, prípadne vlastné nápoje na základe individuálnej dohody. Rešpektujeme diétu aj bezlepkovú stravu. Pre svadobných hostí poskytujeme 10%-tnú zľavu na ubytovanie. Pre mladomanželov je apartmán počas svadobnej noci grátis. 

SVADOBNÝ OBRAD: 

Vieme odporučiť, alebo sprostredkovať svadbu v neďalekom drevenom kostolíku cca 150 metrov od hotela. Samozrejme, vieme podať pomocnú ruku aj pri zabezpečení ostatných služieb, ktoré patria k svadobným hostinám. Parkovanie pre svadobčanov pri hoteli grátis. Snahou Atrium Hotela je, aby každá svadba bola jedinečným zážitkom, preto Vám odporúčame, v prípade vážneho záujmu, osobne nás navštíviť a prejsť možnosti ako aj podrobnosti organizácie Vášho svadobného dňa v Atrium Hoteli. 

Akékoľvek ďalšie požiadavky a Vaše otázky adresujte prosím na nášho manažéra pre svadobné hostiny: Martina Zacharová, +421 910 990 541, svadba@atriumhotel.sk

Fotogaléria -

 • Svadba v TRINITY Hotels
 • Svadba v TRINITY Hotels
 • Svadba v TRINITY Hotels
 • Svadba v TRINITY Hotels
 • Svadba v TRINITY Hotels
 • Svadba v TRINITY Hotels
 • Svadba v TRINITY Hotels
 • Svadba v TRINITY Hotels
 • Svadba v TRINITY Hotels
 • Svadba v TRINITY Hotels
Z našej videogalérie vyberáme

Slavo Jurko navštevuje TRINITY Hotels

Firemné večierky a párty v Trinity Hotels & Resorts

Letná dovolenka v Senec Lake Resort

Igor Timko odporúča dovolenku v TRINITY Hotels & ResortsSme hrdým partnerom projektov:
Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac info