• Trojdňový
  Trojdňový TRINITY Pobyt ako darček - zakúpite online

  Ideálny darček za menej ako 2 minúty. Trojdňový TRINITY pobyt platný v ktoromkoľvek rezorte TRINITY Hotels
  zakúpite online s možnosťou platby kartou.

 • Prijmite
  Prijmite FOODIE firemnú kulinársku výzvu

  Predstavujeme vám jedinečný koncept FOODIE kulinárskeho štúdia a zážitkového varenia.
  Foodie je určené pre všetkých, ktorí milujú dobre jedlo so všetkým, čo k nemu patrí.

 • Výnimočné
  Výnimočné kongresové priestory v ponuke SENEC Lake Resort

  Kongresová miestnosť až pre 650 osôb, salóniky, súkromná kinosála či kulinárske štúdio FOODIE
  Výnimočné priestory pre výnimočné podujatia, teambuidingy, kongresy či párty.

Dôležité upozornenie

Milí naši hostia, zamestnanci, návštevníci

vzhľadom k aktuálnej situácii na Slovensku a s ohľadom na našu spoločenskú zodpovednosť sme sa rozhodli až do odvolania pre uzavretie všetkých našich 3 hotelov hotelovej siete Trinity hotels (hotel Senec, hotel Sitno a Atrium hotel), pokiaľ sa táto mimoriadna situácia na Slovensku a v celej Európe neupokojí. Nechceme riskovať zdravie Vás a našich zamestnancov, pretože Vy ste pre nás Tí najdôležitejší... Čaká nás v budúcnosti opäť veľa zábavy a relaxu.

My pre Vás zatiaľ pripravíme kompletne nový animačný program na ďalšie tematické a letné pobyty tak, aby ste si to u nás a s našimi maskotmi – Kamarátmi z Trinity opäť užili v plnej paráde !

Ak ste mali už zakúpený pobyt v jednom z najbližších termínov, s väčšinou z Vás sme sa už skontaktovali a budeme tak priebežne robiť aj naďalej. Svoje pobyty nemusíte stornovať. S každým z Vás sa v predstihu skontaktujeme ohľadom Vášho blížiaceho sa pobytu a dohodneme sa na ďalšom postupe a prípadne aj predĺžení platnosti Vášho poukazu, ktorý ste chceli využiť na financovanie pobytu.

O termíne opätovného otvorenia našich hotelov Vás budeme informovať na našich webových a facebookových stránkach na základe aktuálneho vývoja situácie. Myslíme na Vás, nechceme nič podceniť. Ak nenájdete odpoveď na svoje otázky na našich weboch alebo Facebooku kontaktujte nás prosím v pracovné dni od 8.00 do 19.00 na našu centrálnu telefónnu linku 18 333, klapka 1.

Ďakujeme za pochopenie a držíme nám všetkých palce.

Maskoti hotelov

Zábavu Vašich detí sa v hoteloch TRINITY postarajú naši hoteloví maskoti. Ochrannú ruku a stráž nad vodami Slnečných jazier drží vodník ČĽUPKO, na bane a štôlne v Štiavnických vrchoch dohliada banský škriatok KOPKO a horskými chodníkmi a lesmi vo Vysokých Tatrách Vás prevedie horský vodca KALKO. Od roku 2015 však k chlapčenským postavičkám pribudli aj ich kamošky, ktoré ocenia hlavne dievčatá.

Vodník  ČĽUPKO a VLNKA

Trinity pobyt

Senecký vodník, neskrotný šibal, ktorý rád vtipkuje. Srandičky sú u neho na dennom poriadku, miluje vodu a svoje kráľovstvo na seneckom jazierku. Dokáže preplávať Senecké more tam i späť, radi sa potápajú alebo sprevádzajú dovolenkárov pri plavení sa na člne či vodnom bicykli. Túto veselú dvojicu nájdete na hoteli Senec, alebo na brehu ich Seneckej pláže.

Banský škriatok KOPKO

Trinity pobyt

Banský škriatok je odvážny, statočný, je vždy na pomoci, kde treba. Má obrovskú silu, ktorú využíva na prácu v baniach, kde mu pomáha magický krompáč, ktorým dokáže rozdrviť aj tú najtvrdšiu skalu na svete. Má len malú slabôstku, bojí sa tmy a proti strachu používa magický lampáš, ktorý nikdy nezhasne, keby však náhodou naozaj zhasol, ma po svojom boku svoju kamošku Svetľušku, ktorá mu vždy rada pomôže. Kopka a dlhovlasú Svetľušku môžete stretnúť v hoteli Sitno.

Horský vodca SKALKO

Trinity pobyt

Horský vodca, ktorý pozná v horách všetky lesy do posledného stromu, každý koreň, kameň, každú rastlinku či hríb. Miluje zvieratká, ktoré sú jeho vernými spoločníkmi a dobrými kamarátmi. Zvládne každý vrch, skalu či roklinu vďaka magickému lanu a horolezeckému krompáču. Po Tatrách ho rada sprevádza jeho nová kamoška Ozvenka, ktorá miluje túry a hlavne si rada spieva. Svojim krásnym spevom spríjemňuje všetky spoločné dobrodružstvá. Túto sympatickú dvojicu stretnete v hoteli Atrium.


KAMARÁTI Z TRINITY – nová interaktívna hudobno-tanečná skupina

Možno ste sa už stretli s pojmom Kamaráti z Trinity, no ako ste si mohli všimnúť, nie je to len slovná hračka pre pomenovanie našich hotelových maskotov. Kamaráti z Trinity je nová hudobná skupina. Spolu má 6 členov plus jednu veľmi šikovnú moderátorku, ktorá počas celého vystúpenia deti aktívne zapája do programu, ktorý nie je len o tanci, spievaní a zábave, ale aj o príbehu, prečo ma Skalko veľké svaly, ako treba papať veľa zeleninky a ovocia, a podobne.

Trinity pobyt

Myšlienka založiť kapelu vznikla z viacerých dôvodov. Najprv k chlapcom maskotom (ČĽUPKO, KOPKO a SKALKO) pribudli dievčenské postavičky (VLNKA, SVETLUŠKA a OZVENKA) a následne viaceré akcie a ich spoločné vystúpenia aj mimo ich domovské hotely. Zažiť všetkých šiestich na jednom pódiu, tancovať a zabávať sa. Začalo nám to chýbať a tak sme založili kapelu, dali dokopy „veľké“ hlavy, napísali texty, zavreli sa do štúdia a teraz s radosťou finišujú nahrávanie svojho prvého CD :)

KAMARÁTI Z TRINITY štartujú svoje veľké turné po celom Slovensku

Vyše hodinové vystúpenie je zamerané na interaktívne tancovanie priamo s maskotmi Kamarátmi z Trinity. Počas koncertu nezabudnú na ani na jedno dieťa, ktoré si môže s kamarátmi zatancovať, zabaviť sa, odfotiť sa a navyše sa aj niečo naučiť.

Trinity pobyt

Naši Kamaráti sa odlišujú od ostatných postavičiek svojou jedinečnosťou, nekopírujú žiadnu rozprávku a vystihujú príbeh hotela Čľupko vodník, Kopko banský škriatok, Skalko horský vodca.

Samozrejme, že vašich obľúbencov môžete vidieť aj mimo vystúpení a to na našich hoteloch.

Trinity pobyt

Všetky aktuálne info nájdete vždy na ich fan page:

Fotogaléria -

 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov

Fotogaléria -

 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov

Fotogaléria -

 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov
 • Maskoti hotelov
Z našej videogalérie vyberáme

Slavo Jurko navštevuje TRINITY Hotels

Firemné večierky a párty v Trinity Hotels & Resorts

Letná dovolenka v Senec Lake Resort

Igor Timko odporúča dovolenku v TRINITY Hotels & ResortsSme hrdým partnerom projektov:
Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac info