slideshowslideshowslideshowslideshow

TRINITY HOTELS

Prvá a jediná slovenská hotelová skupina s unikátnym vernostným systémom zliav a výhod.
TRINITY Hotels to sú...

...kvalitné služby, bohatý wellness, plnohodnotne využitý voľný čas...

V každom z hotelov TRINITY sa stretnete so širokou ponukou wellness služieb, pričom väčšina z nich je pre Vás pri ubytovaní grátis - AQUAPARK Senec s bazénmi, toboganmi a ďalšími vodnými atrakciami (pri ubytovaní na 2 a viac nocí), pre hostí Hotela SENEC, vonkajší, vnútorný a termálnv bazén, sauny a fitnes v Hoteli SITNO a podzemný vitálny svet s vírivkou, komplexom sáun, tepidárií a sprchovým svetom v ATRIUM Hoteli. V ponuke každého hotela je taktiež široká paleta masáží a ďalších doplnkových služieb, navyše môžete zharmonizovať telo a ducha kombináciou špičkovej kozmetickej technológie Pro Spa SOTHYS Concept a pôsobenia na vaše zmysly.

Samozrejmosťou každého hotela je komfortné ubytovanie s krásnym výhľadom, chutná a zdravá kuchyňa, množstvo športovísk a doplnkových služieb, ako aj možností trávenia voľného času.

...zakaždým inak...

Každý z hotelov sa nachádza v jedinečnom prírodnom prostredí, ktoré určuje charakter celého hotela a tým aj Vášho pobytu. V Hoteli SENEC si môžete vychutnávať neopakovateľnú atmosféru Slnečných jazier, v Hoteli SITNO Vás očarí pokojná príroda Štiavnických vrchov a v ATRIUM Hoteli môžete obdivovať majestátnosť štítov našich veľhôr - Vysokých Tatier.

...vždy na skok od Vás...

Hotely TRINITY pokrývajú tri hlavné regióny Slovenska - západstredvýchod, takže je do nich od všadiaľ blízko. Navyše sa nachádzajú v blízkosti rýchlostných komunikácií a medzinárodných letísk Schwechat, Bratislava, Sliač a Poprad.

...s odmenou za vernosť.

Už po prvej návšteve niektorého z hotelov sa stávate členom TRINITY Klubu a využívate výrazné zľavy z cien ubytovania, stravovania, či pobytových balíkov v hoteloch TRINITY alebo ďalšie výhody u našich partnerov.


Váš pobyt v TRINITY Hotels bude vždy iný, kvalita služieb a Vaše výhody člena TRINITY klubu sa však nemenia.


mapka-onas

Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.