• Získajte
  Získajte až 200€ na letnú dovolenku v TRINITY Hotels

  Pri príležitosti oslavy 8. narodenín TRINITY Hotels & Resorts obdarujeme my Vás.
  Rezervujte si Vašu dovolenku s heslom „OSLAVUJEM S TRINITY" a my Vás odmeníme poukazom v hodnote az 200 EUR

 • Cenový
  Cenový hit: Letný pobyt 4 noci za cenu 3

  Nepremeškajte výhodnú ponuku. Letný pobyt na 4 noci teraz za cenu 3.
  Oslavujte 8. narodeniny s nami! Vyžiadajte si Váš letný pobyt s heslom "Oslavujem s TRINITY" a získajte narodeninový poukaz až 100€

 • Najväčšia
  Najväčšia kongresová sála na Slovensku

  Kongresová sála SUN disponuje kapacitou pre 650 osôb so širokou variabilitou usporiadania priestoru. Pohyblivé deliace
  priečky umožňujú vytvoriť dve samostatné viacúčelové sály LAKE a LAGOON s vlastným banketovým priestorom vhodným na podávanie občerstvenia.

 • Katalóg
  Katalóg - Letná dovolenka na Slovensku

  Na dovolenku nemusíte cestovať ďaleko. Zažite plnohodnotnú rodinnú letnú dovolenku na Slovensku v sieti TRINITY Hotels & Resorts. Pozrite si náš letný katalóg a vyberte si rezort, ktorý vás najviac očarí.

 • Nové
  Nové priestory už aj v Senec Lake Resort!

  Už aj v SENEC Lake Resort môžete naplno využívať jedinečné priestory súkromného kina MediaTro, kulinárskeho štúdia Foodie, 4 Elements Day Spa či herňu nielen pre deti GameZone.

Letná dovolenka na Slovensku

Na dovolenku nemusíte cestovať ďaleko. Zažite plnohodnotnú rodinnú letnú dovolenku na Slovensku v sieti TRINITY Hotels & Resorts. Pozrite si náš letný katalóg a vyberte si rezort, ktorý vás najviac očarí.

Senec Lake Resort****

Festival Maskotov (2.7 - 9.7.)

Oslávte príchod leta nezabudnuteľnou párty. Vaši obľúbení kamaráti z hotela Senec – Čľupko a Vlnka na ňu pozvali aj Kopka so Svetluškou, Skalka s Ozvenkou a mnoho ďalších známych maskotov.

Nemo a Dory na Seneckom jazere (9. 7. – 16. 7.)

Na brehu Slnečných jazier váš čaká tento týždeň veľa vodných súťaží. Vydajte sa spolu s Nemom a Dory na tajuplnú cestu za bájnym pokladom. Nebudú chýbať ani populárni Indiáni, s ktorými sa naučíme postaviť stan, založiť oheň a rozpoznať dymové signály

Doba Ľadová (16. 7. – 23. 7.)

Preneste sa s Čľupkom do minulosti a spoznajte zaujímavosti svetovej histórie. Verte, bude to nezabudnuteľná cesta od doby ľadovej so Sidom cez stredovek až k výdobytkom internetu, kde pozvanie prijal známy YouTuber.

Slunce, seno, Senec (23. 7. – 30. 7. )

Týždeň v duchu slovenských tradícií a kultúry vám zaručí úplne iný druh relaxu. Spoznajte život na farme, vychutnajte si jazdu na poníkovi, alebo vyskúšajte podojiť kozičku. Zažite s animátormi pravý dedinský život, kde aktivity vychádzajú z predlohy populárnej trilógie Slunce, seno....

Let‘s Dance (30. 7. – 6. 8. )

Naučíme vás základné kroky rôznych druhov tanca a zároveň sa môžete tešiť na predstavenie profesionálnych hudobníkov a tanečníkov. Čľupko a Vlnka si už zháňajú tanečné topánky. A čo vy?

Madagaskar (6. 8. – 13. 8.)

Vydajte sa spolu s kamarátkou Vlnkou po stopách Krištofa Kolumba a ďalších cestovateľských hrdinov. Za týždeň spolu navštívime ďalekú Ameriku, Čínu či Madagaskar, kde si s Julianom poriadne „zatrsáme“.

Rozprávkovo (13. 8. – 20. 8.)

Cestujte spolu s našimi kamarátmi Vlnkou a Čľupkom z rozprávky do rozprávky, spoznajte čarovné bytosti a zažite dobrodružstvá ako z rozprávkovej knihy. Teší sa na vás aj Tom a Jerry.

Česko vs. Slovensko (20. 8. – 27. 8.)

Tento týždeň na vás čaká množstvo súťaží na rýchlosť, šikovnosť či obratnosť v znamení rivality dvoch bratských národov. A aby toho nebolo málo aj naše kulinárske štúdio Foodie sa bude niesť v tejto tématike.

Vedátori (27. 8. – 3. 9.)

Užite si posledný letný týždeň na hoteli Senec plnými dúškami, zatancujte si na obľúbenú minidiskotéku a čarujte s kúzelníkom. Popri tom všetkom budeme mať na hoteli kopu pokusov ... možno sa staví aj Majster N.Sitno Forest Resort****

Kopko na cestách časom (2.7 - 9.7.)

Preneste sa spolu s nami do čias, v ktorých Zem patrila dinosaurom a kúsok po kúsku spoznajte svet, ktorý existoval pred tisíckami rokov. Úvod týždňa bude praveký a na jeho konci si budete užívať hotelovú renesanciu. Môžete sa tešiť na ohňovú šou, predstavenie šermiarov, ako aj na ukážky výtvarného umenia.

Kopkove narodeniny (9. 7. – 16. 7)

Rok ubehol ako voda a Kopko opäť oslavuje. Príďte k nám aj vy a pomôžte Svetluške pre neho krok po kroku pripraviť nezabudnuteľnú narodeninovú párty. Nebude chýbať obľúbený kúzelník, šikovní divadelníci s darčekmi a samozrejme chutná tortička.

SPIEVANKOVO (19. 7. – 23. 7.)

Áno je to tak. Aj toto leto k nám prídu na prázdniny Spievanka so Zahrajkom, ktorí vás prenesú z rozprávky do rozprávky. Nebudú chýbať obľúbené detské postavičky ani obľúbená minidiskotéka. Dospelí sa môžu tešiť na hudobno­zábavný večer či maškarný ples.

Vianoce v lete (23. 7. – 30. 7.)

Prežite najkrajšie sviatky v roku ešte raz a presvedčte seba i svojich blízkych, že ročné obdobie tu nezohráva žiadnu rolu. Privítajte Mikuláša, postavte si spolu s nami snehuliaka a prekvapte najbližších originálnym letným vianočným darčekom. Okrem toho nebude chýbať úžasná penová párty a DJ.

Kopkova športová výzva (30. 7. – 6. 8.)

Prijmite Kopkovu výzvu a prežite s nami týždeň plný pohybu. Môžete sa tešiť na súťaže pre malých i veľkých, streľbu z luku, hod oštepom, volejbal, futbal, tanec, ako aj množstvo vodných súťaží. Dámy určite ocenia hodinku profesionálneho aerobiku či zumby a muži lekciu zápasenia s chlapcami z OFA (Octagon Fighting Academy).

Sitno dance academy (6. 8. – 13. 8.)

Odreagujte a zabavte sa spolu s nami v rytme hudby a tanca. Navštívte našu tanečnú školu pre deti, ale i dospelých, kde vás naučíme základné kroky a zároveň sa spolu skvelo zabavíme. Nebude chýbať vystúpenie profesionálnych tanečníkov a rôzne školy hudobných nástrojov.

Banícke dobrodružstvá (13. 8. – 20. 8.)

Čaká na vás víkend plný dobrodružstiev, počas ktorého sa dozviete mnoho zaujímavostí o našich neďalekých Štiavnických baniach. Nebude chýbať stanovačka, počas ktorej vám svetielko prinesie vaša kamarátka Svetluška a zažijete ryžovanie zlata s Kopkom.

Cesta okolo sveta za 7 dní (20. 8. – 27. 8.)

Známy cestovateľský hrdina Willy Fog obletel svet za 80 dní. My v hoteli Sitno to stihneme za 7. Navštívime spolu Ameriku, Afriku, Austráliu a samozrejme nevynecháme krásy európskych krajín. Navyše, vo Foodie si budete môcť vyskúšať navariť tradičné jedlá a maškrty.

Festival maskotov (27. 8. – 3. 9.)

Rozlúčte sa s letom vo veľkom štýle. Čaká na vás nezabudnuteľná párty, na ktorú si Kopko so Svetluškou pozvali svojich kamarátov z Atria, Senca, ale aj mnohých ďalších. Počas celého týždňa na váš čakajú zábavné súťaže na brehu i vo vode, obľúbená Šmykparáda, tvorivé dielne či maľovanie na tvár.Atrium High Tatras***

Mega narodeninová párty so Skalkom (30. 6. – 2. 7.)

Verte či nie, váš obľúbený kamarát Skalko oslavuje 2 roky a srdečne si vás dovoľuje pozvať na svoju narodeninovú oslavu. Nenechajte si ju ujsť, príďte do Atrium Hotela a strávte víkend plný zábavy. Nebude chýbať torta a hádajte čo...Bude mega!

Tatranské letné Vianoce (2. 7. – 9. 7.)

Príďte sa presvedčiť, že čas radosti a veselosti nie je v Atrium Hoteli iba raz do roka a zažite tradično­netradičné vianočné sviatky. Pomôžte Skalkovi a Ozvenke postaviť vianočný stromček, vyzdobte spolu s nimi hotel a prekvapte svojich milovaných letným vianočným darčekom, na ktorý len tak ľahko nezabudnú.

Od dinosaurov k internetu (9. 7. – 16. 7. )

Vráťte sa s nami do čias, kedy na Zemi neexistovali ľudia. Objavte svet, v ktorom vládli dinosaury a zistite, prečo vyhynuli. Zistite, ako vzniklo ľudstvo, akým vývojom si prešlo od praveku do súčasnosti a zažite nevídané dobrodružstvo.

Tatranský festival maskotov (16. 7. – 23. 7. )

Nenechajte si ujsť najlepší tatranský festival. Skalko a Ozvenka si naň pozvali svojich dobrých kamarátov zo Sitna a zo Senca, ako aj ďalších čarovných maskotov, ktorí budú postupne chodiť na návštevu. Čaká na vás týždeň plný zábavy, tvorivé dielne, maľovanie na tvár a na záver nezabudnuteľná párty

Z rozprávky do rozprávky (23. 7. – 30. 7. )

Vstúpte spolu so Skalkom a Ozvenkou do „Krajiny za siedmimi horami a za siedmimi dolinami“ a zažite čarovný týždeň. Spoznajte príbehy hrdinov a hrdiniek najznámejších rozprávok a pomôžte im bojovať proti zlu. Nebude chýbať maľovanie na tvár, čítanie rozprávok na dobrú noc v MiniMe či večery s rozprávkou v Mediatre.

Skalko a Ozvenka na farme (30. 7. – 6. 8.)

Skalko s Ozvenkou majú pre vás pripravený bohatý animačný program a súťaže vo farmárskom štýle. Pre milovníkov tradičného umenia je pripravený náš ArtClub, v ktorom budete mať možnosť vyskúšať si prácu na hrnčiarskom kruhu či pletenie košíkov a možno budú aj medvedie dni.

Mladí vedátori v Tatrách (6. 8. – 13. 8. )

Zažite týždeň v duchu objavov a pokusov. Zmeňte sa na mladých vedátorov, a krok po kroku odhaľte tajomstvá fyziky a chémie. Z „laboratória“ sa spolu vyberieme aj na návštevu ďalekého vesmíru, kde postupne spoznáme jednotlivé planéty a súhvezdia.

Skalko spoznáva svetadiely (13. 8. – 20. 8.)

Vyberte sa na výlet s kamarátom Skalkom. Dozviete sa zaujímavosti o živote ľudí v Amerike, Afrike, Ázii či Austrálii. Na tejto dobrodružnej ceste rozhodne nevynecháte ani krásy našej Európy a tradičné zahraničné špeciality si budete môcť spolu s profesionálnym kuchárom pripraviť a vychutnať v našom FoodieMalí indiáni v Atriu (20. 8. – 27. 8.)

Zmeňte sa na malých Indiánov a prežite nezabudnuteľný týždeň plný dobrodružstiev. Skúste na chvíľku bývať v pravom indiánskom Teepee stane, objavte svoj totem, vyskúšajte si streľbu z luku a zajazdite si na koníkovi. Nebude chýbať bohatý animačný program, súťaže s indiánskou tematikou, maľovanie na tvár či indiánska opekačka.

Tatranskí banditi a šerifovia (27. 8. – 3. 9.)

Vydajte sa spolu so Skalkom po stopách tatranských banditov. Pomôžte mu získať zachrániť jeho kamarátku Ozvenku a získajte späť ukradnuté poklady. Získajte pravú hviezdu šerifa za odvahu, statočnosť či vytrvalosť a rozlúčte sa s letom ako hrdinovia.

Fotogaléria -

 • Letná dovolenka na Slovensku
 • Letná dovolenka na Slovensku
 • Letná dovolenka na Slovensku
 • Letná dovolenka na Slovensku
 • Letná dovolenka na Slovensku
 • Letná dovolenka na Slovensku
 • Letná dovolenka na Slovensku
 • Letná dovolenka na Slovensku
 • Letná dovolenka na Slovensku
 • Letná dovolenka na Slovensku

Michal Karpat Vás pozýva na dovolenku
v TRINITY Hotels & Resorts